You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polish-goods.pl/includes/menu.inc).

Łazienka. Jakie wybrać płytki łazienkowe? Informator

on Jun 5, 2020
W jaki sposób urządzić umywalnię, aby była funkcjonalna, natomiast aranżacja toalety nawet po kilku latach nie sprawiała wrażenia anachronicznej? Zacznijmy od wyboru płytek na ściany i na podłogę toalety.


Płytki do łazienki z ceramiki, czy też kamień w toalecie? A może drewniane posadzki do umywalni? Czym są rektyfikowane płytki? Płytki łazienkowe (terakota, glazura) nadadzą ton umywalni.

Jeżeli masz pewność, że dane na przedstawiany wątek będą dla Ciebie przydatne, to wejdź na proponowany serwis (http://www.abimeble.pl/meble-kawiarniane/), który z pewnością takie wiadomości zawiera.

Zastanawiając się, w jaki sposób wyekwipować umywalnię, trzeba pamiętać o tym, żeby łazienkowe płytki dobrać do wielkości umywalni, rodzaju mebli łazienkowych i stylu wnętrza. Jeżeli zależy nam, ażeby toaleta była klasyczna i przytulna, najlepiej, jeżeli terakota i glazura utrzymane będą w stonowanych odcieniach oraz wzorach.

Cały czas masz duże problemy z odnalezieniem dobrej oferty? Nie martw się - sprawdź te propozycje (https://www.abimeble.pl/akustyka-w-biurze/panele-fluffo/), one na pewno Cię nie zawiodą.

Takich, jakie nie znużą się szybko. Doskonałe będą łazienkowe płytki w kolorach natury: ciepłe brązy, kolory szarości. Jeśli nie jesteśmy całkiem przekonani do drewna w łazience (drewniane posadzki), jakie świetnie pasowałoby do klasycznej aranżacji łazienki, możemy wybrać łazienkowe płytki naśladujące wzór usłojenia egzotycznych odmian, jak dla przykładu merbau.


płytki do łazienki
Author: Michael Pereckas
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli podoba ci się klasyczna biała terakota, można poszukać płytek do toalety w niepowszedniej formie - dla przykładu wąskie, prostokątne płytki - takowa terakota sprawdzi się w toaletach o niedużym metrażu.


W zestawieniu z dużymi lustrami jak też płytkami w standardowych rozmiarach, optycznie powiększy umywalnię. Z kolei kontrastowa kombinacja białych łazienkowych płytek z kolorowymi dekorami jest ideą dla ludzi nieznoszących nudy w umywalni.