You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polish-goods.pl/includes/menu.inc).

Apartament w barwach morza - inspiracje na aranżacje

on Mar 21, 2019
Nadmorskie kurorty to atrakcyjne punkty na mapie Polskie, przyciągające nie tylko sezonowych turystów, ale także chętnych do częstego oraz systematycznego przebywania w regionach nadbałtyckich, takich jak Gdańsk (dowiedz się więcej tutaj). Ten zamysł można wcielić w życie na co dzień mieszkając w zupełnie innej części kraju, decydując się na zakup luksusowego mieszkania w niedalekiej odległości do morza. Takie mieszkanie może być stać się doskonałą inwestycją, a równocześnie miejscem letnich podróży, wypoczynku, wyciszenia. By to osiągnąć konieczna jest odpowiednia aranżacja wnętrz.
aranżacje wnętrz - projekty
Author: http://lookfresh.pl
Source: http://lookfresh.pl
Gdańsk kojarzy się z wybielonymi przez słońce kolorami lata, turkusową wodą, błękitnym niebem i białym paskiem (aranżacja wnętrz z profesjonalistami). Dlatego wykończenie pomieszczeń nadmorskiego apartamentu nie może obejść się bez palety barw marynistycznych, która powinna stanowić dla właścicieli nieruchomości miłą oprawę pomieszczeń. Fantastycznym rozwiązaniem w tym przypadku może być połączenie jasnych jasnych odcieni niebieskiego z ciepłym drewnem. Aby nadać lokum nieco kontrastu, w niektórych miejscach warto zastosowań czerń i szarość. Przyciągającym wzrok barwnym akcentem w pomieszczeniu dziennym mogą być seledynowe zasłony, które znakomicie wpiszą się w przyjemny, morski nastrój. Ściany można wykończyć tapetą w lekko prezentujące się paski w różnych tonach błękitu. Natomiast sypialnia powinna być świeża oraz najlepiej monochromatyczna, w dominacji bieli z barwnymi akcentami poduszek, które mogą mieć miejsce na niezwykle wygodnym, szerokim łóżku. W przypadku sypialni warto udekorować okna jasnymi, lnianymi zasłonami. Ostatnim akcentem nawiązującym do koloru nieba niech będzie niski stolik o błyszczącym blacie, na którym postawimy uroczy, błękitny wazon ze świeżymi kwiatami.Ponadto, wykańczając apartament musimy dołożyć wszelkich starań, aby okazał się on nowoczesny oraz luksusowy. Istotne jest, aby całość nawiązywała do wakacji i dni spędzonych na plaży. Była delikatna oraz przytulna w odbierze. Taka aranżacja wnętrz na pewno będzie zachwycać subtelnym, urokliwym nastrojem, który wprost zachęca do częstych odwiedzić sezonowego lokum.