You are here

Co zrobić by odmienić wnętrze Twojego pokoju, żeby robiło wrażenie na Twoich bliskich?

on Apr 15, 2019
Biały – ponadczasowy kolor, klasyczny i elegancki. Często preferujemy ją do aranżacji pokoju, w którym śpimy. Stanowi to rewelacyjny wybór szczególnie, gdy nie wychowujemy dzieci. Dziś koncepcja na białą sypialnię i jej wyposażenie.

Aranżacja wnętrz
Author: Dekoria.pl
Source: Dekoria.pl
W przypadku gdy jesteśmy radosnymi rodzicami kilku maleństw, nie jest to dobry pomysł. Dlaczego? Z prozaicznego powodu. Małolaty – to wieczny bałagan i trudne sytuacje, dużo bałaganu. Dlatego musielibyśmy bardzo często sprzątać i ciągłe pranie pościeli. Odczekajmy kilkanaście lat, do momentu gdy dzieci będą w bardziej mniej szalonym wieku!Jeśli mamy możliwość sobie pozwolić na luksus białej sypialni, powoli zaplanujmy przestrzeń. Obowiązkowym elementem pomieszczenia powinno być duże łóżko ustawione w centralnej części pokoju. Kolejnym ważnym meblem jest komoda z szufladami.

Będziemy w niej przechowywać pościel. Jeśli po ustawieniu tych dwóch mebli będzie jeszcze miejsce w pomieszczeniu, możemy pomyśleć o szafie na odzież. Nie polecamy dostawiać większej ilości mebli. Sypialnia stanow miejsce relaksu, powinna zatem być urządzona minimalistycznie, tak by nie była chaotyczna - kliknij tutaj.
Po kupnie mebli, ich ustawieniu, zainwestowaniu w prządny materac, zostaje nam pomyśleć o pościeli i dodatkach. Dobrą koncepcją będą czarne bibeloty. Klasyczna kompozycja nada pokojowi wytworności. Dobierzmy więc czarno białą pościel. Zdjęcia na ścianie powieśmy w czarnych ramkach - fotografie ścienne. Ciekawym pomysłem będzie drukowanie ich w czaro-białej wersji. Inspiracje można znaleźć na wielu stronach poświeconych wnętrzarstwu. Do tego dwie-trzy czarne doniczki na kwiaty na parapecie i aranżacja gotowa! A! Zrób jeszcze kilka fotek i podziel się efektem pracy z nami!