You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polish-goods.pl/includes/menu.inc).

Czemu drukowanie na płótnie to godna wyższej ceny technika?

on May 18, 2020
W czasach technologii cyfrowej prawie wcale nie decydujemy się na wydruki zdjęć, bo nosimy je wszystkie przeważnie ze sobą – czy to w telefonie, laptopie czy tablecie. Ale bywa, że rodzi się konieczność wywołania zdjęć jako prezent lub po to, żeby udekorować nimi ściany w swoim mieszkaniu. Rodzi się w tym momencie podstawowe pytanie o to, jaką metodą, na jakim tworzywie i w jakim miejscu wywołać zdjęcia? Rozwiązaniem jest druk na płótnie.

Obraz na ścianie
Author: http://demur.pl
Source: http://demur.pl
Drukowanie na płótnie to stosunkowo innowacyjna technika, która przywołuje cyfrową technologię fotografii w powiązaniu z dawnymi technikami malarskimi. Świeże sposoby otwierają drogę do łączenia świata artyzmu ze światem cyfrowym. Druk na płótnie to z pewnością metoda niesztampowa, skierowana do konkretnego klienta, który chce trochę więcej aniżeli standardowe fotografie na fotopapierze.

Drukowanie fotek na płótnie to niebanalny sposób na pokazanie sentymentalnych fotografii. Taka ozdoba pasuje się w każdym aranżu i jest idealnym pomysłem na personalizację mieszkania w wielkim stylu. Obrazy drukuje się na materiałach płóciennych o szerokości pojedynczego boku sięgającej nawet 1,5 metra, także ta forma wydruku powinna okazać się strzałem w dziesiątkę dla aranżatorów mieszkań.

Fotopłótno
Author: tapetenpics
Source: http://www.flickr.com
Druk na płótnie wykonywany jest dziś przez coraz liczniejszą ilość przedsiębiorstw.

Przygotowaliśmy dla Ciebie niezwykle fascynujący artykuł, zatem nie zwlekaj dłużej tylko odwiedź nas (http://www.galeriaoswietlenia.pl/27-oswietlenie-ogrodowe), a z pewnością znajdziesz ciekawe informacje na omawiany temat.

Istnieje już dziś duży wachlarz formatów obrazów na płótnie, rodzaju płótna, na jakim wykonany będzie druk tkanin Tritex - (drukowanie tkanin) i palety barw. Jeżeli rozchodzi się o odmiany płócien to jest ich wiele: począwszy od tradycyjnego płótna z bawełny, poprzez płótna galeryjne z powłoką satynową, a skończywszy na nienabłyszczanym artystycznym i wielu innych. Dzięki temu każdy może spersonalizować własne zlecenie.

Najchętniej wykonuje się fotografie na płótnach z dodatkiem bawełny, które naciąga się na krosno malarskie. Taka opcja zapewnia, że druk na płótnie wygląda najbardziej niebanalnie, paleta barw jest świetnie odwzorowana i rozdzielczość obrazu jest bardzo dobra. Piękny, naturalny kolor bazy materiału umożliwia to, że da się drukować naprawdę dobrej jakości dzieła w niewielkim nakładzie finansowym.