You are here

Dobre pomysły z użyciem fototapet

on Nov 15, 2018
Jesteś indywidualistą, któremu nie podoba się robienie tego co inni od niego chcą? Lub jesteś osobą z dużą wyobraźnią oraz ciągle masz jakieś pomysły? Ponadto masz duszę artystyczną, zaś w domu albo mieszkaniu posiadasz dużo wykonanych własnoręcznie przedmiotów, albo narysowanych samodzielnie obrazów? Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to ten artykuł jest o tobie i dla ciebie.


Motywem naszego artykułu będzie omówienie różnych aranżacji pokojów dziennych przy użyciu fototapet, ponadto w zależności od rodzaju twej osobowości.


egzotyczna plaża
Author: Roberto Faccenda
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś rodzajem człowieka który nie może siedzieć bezczynnie oraz jesteś zainteresowany podróżowaniem, zachęcamy ci, byś użył własnych zdjęć z podróży. Ściana za sofą niesamowicie będzie wyglądać, jeżeli będzie na niej naklejone twoje zdjęcie z podróży na safari. Pomyśl tylko, jakie wrażenie wywrze ono na znajomych, jeżeli zobaczą na przykład zdjęcie nosorożca, który sprintował prosto na wasz samochód terenowy i nieomal by go przewrócił, lecz w ostatniej chwili udało się wam uciec, a na pamiątkę że takie coś miało miejsce masz właśnie zdjęcie na jakim uchwycony jest szarżujący nosorożec. Wszyscy będą pod wrażeniem. Lub byłeś na wycieczkowcu, płynąc do Stanów Zjednoczonych, i na otwartym morzu zauważyłeś ławicę płynących majestatycznie wielorybów, a ty zrobiłeś im zdjęcie, które podziwiacie właśnie ze znajomymi. Jeżeli wolisz spędzać czas samotnie, w znakomity nastrój wprowadzić cię może twój ulubiony cytat nalepiony na calutką ścianę od razu za telewizorem. Zobrazuj sobie na przykład słowa: „wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej” napisane na czarnym lub białym tle, uśmiechające się do ciebie. Jeżelipasjonujesz się stylem retro, super zamysłem jest naklejenie na ściany czarno białe fototapety,ważny link na przykład jakieś ujęcie przedwojennego baru pełnego klientów, albo kadr w stylu pinup, które powie twym znajomym, że jesteś fanem przedwojennych filmów amerykańskich. Wielu dekoratorów wnętrz stosuje fototapety dokładnie z tego rodzaju motywem, by podkreślić indywidualność klienta. Znane zdjęcie artystki wszechczasów Marylin Monroe zrobione przez znakomitego fotografa oraz grafika Andy’ego Warhola, dokładnie to dziewięć identycznych ujęć, ale przedstawionych, każde w innej tonacji i innych barwach, świadczy o tym, że chociaż wciąż jesteś jedną osobą, to posiadasz bogatą osobowość. Dla zwolenników ekspresowego życia, nawet możemy rzec agresywnego, rekomendujemy nalepienie fototapety z samochodem rajdowym będącym w trakcie jazdy. Gdyż jeżeli chodzi o ludzi wolących szybki tryb życia, to celem wykorzystania fototapety sport będzie najbardziej trafionym wyborem. Z doświadczenia wiadomo nam, iż fototapety o motywie sportowym, szczególnie te z bolidami formuły pierwszej i z gwiazdami sportu są chwalone przez właściceli. Nim zapłacisz za fototapetę, upewnij się, że zdjęcia zostało wykonane w wysokiej rozdzielczości, z tego powodu że na ogromnej ścianie będą widoczne piksele, i efekt będzie raczej marny.


W naszym sklepie możesz nadrukować na fototapetę dowolne zdjęcie lub grafikę, a ponadto jeśli zezwolisz nam wcześniej wykonać zdjęcie pokoju w którym ma się znajdować naklejona fototapeta, będziemy w stanie utworzyć komputerową projekcję zamierzonego jej wyglądu. Zatem jeżeli efekt ci się nie spodoba, masz możliwość wybrać inną grafikę.


Mamy nadzieję iż podaliśmy tobie parę dobrych pomysłów na aranżację pustej powierzchni ściany. W naszym salonie masz możliwość zobaczenia wcześniej grafiki komputerowej. Mamy możliwość dowolnego doboru formatów tapet. Dlatego nie czekaj i przyjdź do naszego salonu.