You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polish-goods.pl/includes/menu.inc).

drabina w mieszkaniu jako dekoracja, dekoracje z drabiny

on Sep 14, 2021
Jak pragniesz zmienić aranżację mieszkania, chciałbyć tchnąć w nią nieco nowoczesności i ciekawego spojrzenia, zalecamy pomyśleć o niewielkim szaleństwie. Będzie nim drabina w mieszkaniu jako dekoracja, niezwykle praktyczna i orientalna dekoracja.

Odnowiona drabina
Author: r. nial bradshaw
Source: http://www.flickr.com
Kiedy posiadasz w piwnicy albo w stodole za domem wiekową, niewykorzystaną drabinę, można wykorzystać ją z powodzeniem do ozdobienia domu. Dekoracje z drabiny doskonale sprawdzą się zarówno w korytarzu, jak i w salonie, czy kuchni.Przedpokój to wręcz idealne miejsce do przechowywania różnorakich ubrań wierzchnich, czy butów. Może posłużyć za niezwykle specyficzny i ciekawy stojak na kobiece buty na obcasie, które zahaczymy o szczebelki. Znajdziemy tym samym miejsce na podłodze i zniwelujemy bałagan. Wyższe szczebelki możemy opatrzyć wieszakami, albo gwoździkami na których zawiesimy kurtki, czy płaszcze. Obok wystarczy mała komoda z szufladami na rękawiczki, czapki i szaliki.

Jeżeli zafrapowała Cię prezentowana problematyka, śmiało wejdź na ten link - to opracowanie (pro-trans.wroclaw.pl/) na pewno także będzie warte Twojego zainteresowania!

Wszystko gotowe!

Poszukiwania interesujących aranżacji i konceptów na aranżacje z drabiny możemy zacząć od przeszukania pomysłów, które są w Internecie. Naprawdę, jest ich sporo! Najciekawsze koncepcje, jakie mi znalazłam można przeczytać i obejrzeć na stronie jednej z blogerek internetowych – Lovingit. Napisała o tym w swoim poście: aranżacja drabiny w mieszkaniu.

Sama postanowiłam zaszaleć i znalazłam drabinę, którą podwiesiłam pod sufitem w mojej mikroskopijnej kuchni. Przywiesiłam doń haki, i zawiesiłam na nich garnki i patelnie. W ten sposób zyskałam miejsce w jednej z szafek. Jako, że mam ich mało – każda wolna jest na wagę złota!