You are here

Fototapeta: sposoby na wizualne powiększenie niedużego pokoju dziennego w bloku

on Nov 15, 2018
Jeżeli posiadasz malutki pokój dzienny w bloku, spożytkuj fototapetę. To sprawdzony sposób na optyczne powiększenie pomieszczenia i na ożywienie jego aranżacji.


W niewielkim salonie w bloku kapitalnie sprawdzą się fototapety z widokiem, np. miasta.


termometr
Author: Forecaster
Source: Forecaster


Im będzie on w wyższym stopniu rozległy, tym przestrzeń niedużego wnętrza wyda się większa. Taką fototapetę wskazane jest wyeksponować w kąciku wypoczynkowym, np. na ścianie za kanapą, na wprost niej albo w aneksie jadalniowym- pod tym adresem szybko uzyskasz podpowiedź. Jeżeli salon urządzony jest dość niedrogo, z prostymi meble (polecamy komoda dębowa stylowa), możemy kupić fototapetę wielobarwną, dla przykładu fototapety abstrakcja.


Często jednakże pewniejszym podejściem będzie fototapeta w stonowanej kolorystyce – utrzymana w brązach czy czarno-biała. W niewielkim salonie w bloku czyni wrażenie, jest efektowna, zaś nie przytłacza. Istotnym jest też to, że łatwiej dostosować do niej pozostałe fragmenty wystroju, jak zasłony, umeblowanie aniżeli do fototapety kolorowej. Fototapeta z intensywnym motywem, zdjęciem rośliny w makroskali poprawniej będzie wyglądała w dużym pomieszczeniu. Nadadzą się także jako fototapety (zobacz fototapety ścienne) do biura. Malutki salon w bloku mogłaby po prostu przytłoczyć - wyniosła fototapeta do biura. Fototapety znajdziesz w każdym supermarkecie budowlanym, a także w sklepach www, które posiadają ich bogatą ofertę i na ogół, prócz własnych wzorów, realizują fototapety na zamówienie.
Możesz przekazać prywatne zdjęcie do sklepu pocztą e-mail jak też określić, na jakich wielkościach fototapety nam zależy (może ona zająć całą ścianę w niedużym salonie w bloku). Te w formacie XXL odbiera się w kilku do perfekcji do siebie dobranych fragmentach (są samoprzylepne). Realizacja zlecenia trwa 3-8 dób roboczych.