You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polish-goods.pl/includes/menu.inc).

Gdzie można nabyć materiały niezbędne do techniki decoupage?

on May 15, 2022
Metoda decoupage jest to coraz bardziej popularna forma artystyczna. Jest to zdobnicza technika, która opiera się na naklejaniu na przeróżne powierzchnie wzorów wyciętych z papieru. Jest to wersja rękodzieła, które potrzebuje odrobiny czasu i talentu.


Dziś materiały do tej techniki moglibyśmy nabyć w większej części popularnych firmowych marketów.


porcelana
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Zdobniczych technik jest bardzo wiele, tak jak surowców, które można by wykorzystać do wykonywania rękodzieła. Przydają się do tego przykładowo szkło, papier czy ceramika. W sklepach jest dużo bardziej widoczny wybór elementów, których będziemy potrzebować. Jeśli zainteresowała Cię technika decoupage sklep z materiałami, które będą do niej potrzebne jest bardzo blisko. Również warto zajrzeć do punktów sprzedaży z budowlanymi materiałami, ponieważ wielokrotnie można by także kupić tworzywa i przeróżne surowce do zdobienia. Nie w jakimkolwiek papierniczym markecie możemy kupić gotowe zestawy do techniki decoupage, ale można by skompletować część zestawu. Przykładowo może to być papier, nożyce czy żyletki. Niektóre rzeczy moglibyśmy także nabyć w drogerii.

Jeżeli potrzebujesz tego typu materiałów, co te opisane w tym wpisie, to w artykule (http://www.brumet.com.pl/porecze-nierdzewne/) znajdującym się tu z pewnością je znajdziesz.

Są to chusteczki higieniczne, waciki lub patyczki.


Jeśli mieszkamy w mieście, w jakim nie ma większych marketów ani innych stacjonarnych sklepów, można by narzędzia do decoupage kupić w internecie. Te markety są bardzo dobrze zaopatrzone i możemy nabyć w nich wszystko, czego będziemy potrzebować. W takich marketach można kupić pojedyncze elementy, lecz także kompletne zestawy. Można również kupić książki oraz poradniki, które posiadają rady, jak tej techniki się nauczyć.


Bardzo łatwy dostęp do materiałów moglibyśmy mieć także korzystając z serwisów aukcyjnych. Tu moglibyśmy również kupić pojedyncze materiały, lecz także całe zestawy w niezwykle atrakcyjnych cenach. Moglibyśmy to zrobić bez wychodzenia z domu.