You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polish-goods.pl/includes/menu.inc).

Innowacyjne oświetlenie ledowe – tanie i eleganckie

on Nov 15, 2018
Szukanie energooszczędnych źródeł światła sprawia, że coraz częściej wybieramy nowoczesne systemy. Doskonałym rozwiązaniem jest światło ledowe, które nie tylko wytrzymałe oraz wydajne, ale również wprowadzają do wnętrza niecodzienny nastrój.

Oświetlenie LED
Author: David Mellis
Source: http://www.flickr.com
Lampy LED - lampy liniowe

Oprawy led cieszą się renomą, za czym przemawia ich praktyczność i wydajność. Diody nie nagrzewają się i działają pod niskim napięciem 12 V. Charakteryzuje je znaczny czas funkcjonowania, który wynosi nawet do 40-50 tysięcy godzin. Źródło światła, jakim są lampy LED nie produkuje promieniowania nadfioletowego UV oraz podczerwonego IR. Wspaniale sprawdzają się jako oświetlenie punktowe, orientalne czy dekoracyjne. Oprawy led można zastosować w domach i mieszkaniach, zmniejszając przy tym konieczność stosowania światła głównego.

Za sprawą ekonomiczności lampy led mogą całą noc oświetlać schody, ściany lub korytarze. To także doskonałe rozwiązanie ponad szafkami w kuchni, doświetlenie lustra w łazience czy garderobie, jak też wyjątkowe podkreślenie poszczególnych części ozdobnych we pomieszczeniu.

Jak dobrać oprawy Led?
Oprawy led emitują łagodne światło, toteż idealnie sprawdzą się w roli światła punktowego albo orientacyjnego. Oświetlenie ledowe można zastosować, np. do wyodrębnienia ścieżek komunikacyjnych. Dzięki temu bezpiecznie oraz bezproblemowo przejdziemy po schodach, korytarzach albo przejściach między pokojami.

To praktyczne rozwiązanie zwłaszcza nocą, gdy nie chcemy włączać światła centralnego. Światło emitujące z oprawy led jest ozdobą samo w sobie. Ich subtelne, rozproszone światło (zobacz wypatrz promocje) kreuje atrakcyjną poświatę we wnętrzu, dzięki czemu wprowadza klimat magii, fantastyczności. Daje to cudowne miejsce relaksu oraz wyciszenia w zależności od nastroju oraz wymagań mieszkańców. Oprawy led występują w bogatej ofercie kolorów, faktur i materiałów, co pomoże wybrać właściwy produkt dopasowany do dekoracji wnętrza. Sowar