You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polish-goods.pl/includes/menu.inc).

Jak gustownie zaprojektować wnętrze, aby wyglądało nowocześnie?

on Nov 15, 2018
W branży dekoratorskiej ostatnimi dekadami dużo uległo przeobrażeniom. Mieszkanie ma pozostawać nie tylko przestrzenią odpoczynku. Gustownie zaprojektowane wnętrze ma za cel poprawiać złe nastroje członków familii i powodować, że każdy zaproszony będzie czuł się w takiej przestrzeni nawet lepiej niż u siebie w domu.


salon w nowoczesnym stylu
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Starodawne meble z błyszczącą politurą stoją już chyba tylko w salonach osób, które pozostają mocno związane z dawną obyczajowością, a więc z pewnością w domach naszych prababć. A współczesne kobiety są zdziwione, jak można tak tandetne meble postawić w przedpokoju oraz równocześnie nie pamiętają, że w czasach ich małoletniości tylko takie towary były osiągalne w sklepach.

Z kolei młode doktorantki, które mają pieniądze od swoich rodzicieli, dekorują przestrzenie swoich domów na współczesną modłę. Kupują meble (zobacz https://umstahl.pl/szafy-na-komputery,c38.html) marki Vondom, czym nieco zdumiewają bardziej zachowawczych członków własnej familii lub znajomych. Jednak do nowoczesnego mieszkania w centrum Warszawy średnio będą pasować inne meble, takie jak te - Tutaj liczy się klasa rodem z Francji, a samo mieszkanie ma prezentować się jak z żurnala.

Wysokogatunkowe meble Vondom charakteryzują się mocno geometryczną strukturą wyglądu i jednolitymi, czasami nieco fluorescencyjnymi odcieniami. A niektóre osoby twierdzą, że jeżeli istnieje życie poza Ziemią, to ufoludki używają takich właśnie elementów wyposażenia. Wystarczy zerknąć na zdjęcia zamieszczone w internecie, aby przekonać się, jak zwariowane formy mogą one przybierać. Tego rodzaju meble (polecamy https://www.wioleks.pl/sklep-meblowy/) można postawić nie tylko w swoim mieszkaniu. Część z nich bywa projektowana specjalnie z myślą o gospodarzach, którzy pragną ustawić je na tarasach. Będą to więc rozciągnięte szezlongi, solidne fotele i stoły, których forma i rozmiar zrobią ogromne wrażenie na gościach.

Marka Vondom proponuje jednak nie tylko meble. Do urządzenia wnętrza niezbędne są także inne elementy. Każdemu domowi przyda się garstka luksusu i europejskiej elegancji. Aby trochę unowocześnić i odświeżyć wnętrze wystarczy kupić np. w sieci designerską donicę z odciśniętym wizerunkiem twarzy na awersie. A kto nie ma zwyczaju trzymać roślinności w domu, zakupi dla siebie śliczną lampę, którą postawi na podłodze albo na biurku. A jeśli sami nie mamy ochoty na tak oryginalne akcesoria, to możemy je podarować naszym przyjaciołom, którzy uwielbiają takie designerskie cacka.