You are here

Jak pomysłowo wykorzystać lustra do dekoracji domu?

on Nov 15, 2018
Lustro już dawno przestało być jedynie praktycznym elementem wyposażenia mieszkania. W wielu współczesnych domach ma ono już wymiar ozdobny.Jeżeli zależy nam na niepowtarzalnym zagospodarowaniu wnętrza, warto pomyśleć o kupnie lustra na wymiar. W Internecie bez trudu wyszukamy zakłady szklarskie, które dostarczają tego rodzaju usługi.
lustro
Author: Kevin Dooley
Source: http://www.flickr.com
Powierzchnia lustra jest wycięta dokładnie do kształtu i wymiarów sprecyzowanych przez zamawiającego. Lustra na wymiar rewelacyjnie dostosują się przykładowo do znalezionej na strychu lub nabytej na bazarku ozdobnej ramy. Możemy je również umocować w toalecie, przedpokoju czy sypialni, w bogatej ofercie przedsiębiorstw szklarskich szybko wytypujemy interesujący nas ty. Zamówienie można złożyć nawet w sieci. W pierwszej kolejności, wybieramy kolor lustra: czy ma być srebrzyste, brązowe lub grafitowe.Następnie wybieramy preferowany kształt: kanciasty albo owal i wpisujemy parametry na długość i szerokość. W trzecim etapie decydujemy, jak lustro (zalecamy tą stronę) będzie umocowane na ścianie. Może zostać przyklejone do ściany lub zawieszone za pośrednictwem kołków. Niektóre szklarnie proponują także dopasowane do kształtu lustra ramy –
lustro
Author: Da-Bud
Source: http://www.da-bud.pl
drewniane lub srebrne. Samo lustro kosztuje od ok. dwustu zł, a czas jego dostawy to parę dni. Coraz częściej spotykane w naszych domach są także panele szklane.


Przyklejone do ściany w kuchni, toalecie albo pokoju, pełnią funkcje ozdobnika. Po wprowadzeniu w wyszukiwarce online sekwencji „panele szklane Wrocław”, otrzymany wykaz witryn przedsiębiorstw zajmujących się ich produkcją. Fachowe przedsiębiorstwa współpracują z grafikami, którzy pomogą zaprojektować wymarzony wzór. Pod frazą „panele szklane Wrocław” znajdziemy także masę ogłoszeń w regionalnej prasie.

Pomysłowo wykorzystane lustra to efektowny element zdobiący eleganckiego pomieszczenia - więcej informacji. Przygotowane na wymiar – dostosują się do każdej powierzchni i ramy. Z kolei panele szklane, udekorowane starannie wykonaną grafiką, uatrakcyjnią każde wnętrze, nadając mu nietuzinkowy charakter.