You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polish-goods.pl/includes/menu.inc).

Jak zaaranżować nowoczesną łazienkę?

on Jul 1, 2021
Wnętrzarskie trendy zmieniają się co chwilę, a przecież każdy potrzebuje mieć nowoczesne i modne wnętrze.


Niezależnie od wymiaru naszej łazienki, trudno odnaleźć złoty środek, czyli wyjście, jakie nie obciąży naszego portfela, będzie się świetnie prezentować i posłuży przez wiele lat.
aranżacje wnętrz
Author: Danko Münzel
Source: http://www.flickr.com


Jak urządzić łazienkę, która nie jedynie wzbudzi podziw, lecz będzie również efektywna? Ograniczony metraż często powoduje, iż wydaje nam się, że niewiele można poczynić w materii aranżacji. Jednakże mimo pozorów da się urządzić zarówno nowoczesną, jak i funkcjonalną toaletę, nawet jeżeli ta jest naprawdę mała. Zamiana wanny na natrysk to pierwsze ideale rozwiązanie w małej umywalni. Przebojem ostatnich lat będzie kabina bez zamontowanego brodzika – dzięki niej zachowasz więcej powierzchni w toalecie, a cała aranżacja będzie wyglądała niezwykle nowocześnie. Większe oraz jasne płytki (płytki na taras) dobrze sprawdzą się na niewielkiej powierzchni. Najodpowiedniej ułożyć je poziomo. Dodatkowo warto zostawić odsłoniętą podłogę – to także optycznie powiększy malutką umywalnię. Nowocześnie oznacza też minimalistycznie, dlatego dobrze jest postawić na niedużą, prostą armaturę jak też ograniczyć się do niezbędnych jej fragmentów.


Duża umywalnia zapewnia więcej opcji aranżacyjnych, jednak łatwo zgubić dobry efekt finalny. Łączenie kolorów, faktur oraz różnych materiałów jest jak najbardziej wskazane, jednak – z głową. Nazbyt wiele obiektów, odcieni oraz wzorów może niepotrzebnie przytłoczyć pomieszczenie jak też sprawić odczucie ogólnego chaosu.
Warto pomyśleć o dwóch umywalkach Sanplast Space, o ile jest na nie miejsce – to pomocne, kiedy z łazienki będzie korzystać w tym samym momencie więcej niż jedna osoba. W dużej umywalni możesz oddzielić część kąpielową oraz tę, w której znajdzie się toaleta.

Chodź tutaj i zobacz dodatkowe informacje (http://habapolska.pl/przedszkole/imprezy-przedszkolne/upominki-dla-chlopcow/) dotyczące niniejszego artykułu. Przeczytasz tam podobne informacje, które na pewno Cię będą ekscytować.

Ów zabieg wprowadzi ład i zapewni większy komfort użytkowania wnętrza.