You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polish-goods.pl/includes/menu.inc).

Jeżeli nie zadowala nas widok z naszego okna - najwyższy czas to przeistoczyć i kupić rolety w dekoracji okien, które całościowo odmienią wystrój pokoju

on Feb 5, 2021
Nie zawsze odpowiada nam sceneria za naszym oknem albo po prostu sprzykrzyło się nam częste obserwowanie tej samej ulicy. Nawet to, że w okresie zimowym za oknem słota i szare barwy, może nas nierzadko pobudzić, żeby pejzaż zza okna zmienić.
Ale jak to zrobić?


Na szczęście nie musimy się wyprowadzać. Jest dużo łatwiejszy sposób na przemianę krajobrazu. Wystarczy zakupić rolety drukowane - więcej informacji na temat rolet drukowanych możesz znaleźć w internecie. Wystarczy wskazać fotografię i przesłać ją do firmy, która zajmuje się nadrukiem. Nic bardziej prostszego. Na rolecie mamy prawo wydrukować co tylko chcemy - krajobraz morza lub panoramę miasta. Może to być również zdjęcie ukochanej osoby albo domowego psiaka. Jeżeli rolety drukowane są wybierane do sypialni należy podumać o czymś łagodnym lub romantycznym, natomiast jeśli ma być to pokój dziecięcy - prawdopodobnie musimy pomyśleć o fotografii ulubionego bohatera bajki naszej pociechy. Chłopcy na pewno marzyliby o fotorolecie z podobizną ubóstwianego sportowca.


ściana
Author: Keith Kissel
Source: http://www.flickr.com


Rolety drukowane mogą być w popularnych wymiarach albo mogą być specjalnie na zamówienie zamawiającego przygotowane na wymiar. Również wybór niektórych kolorów zależy od nas. Niemałym walorem jest to, że rolety co pewnie czas można zmieniać i dzięki temu wygląd nigdy nam nie obrzydnie.
Przemiany mogą być zainspirowane porami roku lub zwyczajnie chęcią przemiany aranżacji. W szczególności powinno cieszyć to Panie, które co jakiś czas lubią zmieniać dodatki, tak aby dopasowywały się do siebie kolorystycznie - fivaro.pl/.