You are here

Które dodatki przyczynią się do tego, że twój dom będzie pięknie wyglądał?

on Nov 15, 2018
Urządzanie domu nie każdemu przychodzi łatwo. Oczywiście, pomalowanie ścian i postawienie mebli nie stworzy większego problemu, jednak jeżeli chcemy cieszyć się ładną, luksusową aranżacją wnętrza, należy również zatroszczyć się o odpowiednie dodatki. Które z nich warto wybrać, aby nasze gniazdko faktycznie zrobiło wrażenie?


Salon w stylu minimalistycznym
Author: Tikkurilla
Source: Tikkurilla
Możemy zdecydować się na polskie art deco, które doskonale wpasowuje się w nowoczesne wnętrza. Powstało w odpowiedzi na dekoracyjną secesję. W przeciwieństwie do niej stawia na powściągliwość. Powinniśmy zaniechać wszystkiego, co przesadzone, postawić na geometryczne, proste kształty, najwyższą jakość tworzyw i elegancję wyrażającą się w trosce o szczegóły.

Materiały znamienne dla powyższego stylu to m.in. egzotyczne gatunki drzewa, marmur, szkło i stal. Będą wyglądać nadzwyczaj wykwintnie, a dodatkowo są wytrzymałe. Co więcej aranżując mieszkanie powinniśmy przemyśleć kwestię obrazów. Tutaj pole wyboru jest niezwykle szerokie – od barwnych pejzaży, które przywołają najpiękniejsze wspomnienia, także z dziecięcych lat, przez abstrakcje (chociaż nie przez każdego są cenione, to zawsze robią wrażenie), po obrazy akty, jakie można zawiesić w sypialni bądź pokoju dziennym - czytaj dalej. Dobrze jest wybierać dzieła wschodzących artystów, których prace nie są tak drogie, a mogą przyciągać spojrzenia i stać się w przyszłości niezwykle wartościowe. Do tego powinniśmy też zatroszczyć się o ładne firanki, świece, by stworzyć miły klimat wieczorową porą i lustra, dodające pomieszczeniu przestrzeni, co liczy się zwłaszcza w małych mieszkaniach.


Pomysłów jest naprawdę sporo, każdy na pewno wyszuka coś dla siebie. Wybierając właściwe dodatki możemy sprawić, że przebywanie w naszym mieszkaniu będzie przyjemne dla naszego ducha. Teraz już orientujesz się, co możesz wybrać. Jeśli jednak potrzebujesz wsparcia, powinieneś skonsultować się albo zaangażować projektanta wnętrz, który dobierze dodatki, współgrające nie tylko z samym mieszkaniem, ale także z twoim gustem, albowiem to twoje potrzeby mają zawsze znajdować się na pierwszym miejscu. Kompetentni projektanci wiedzą, w jaki sposób współpracować z klientami, aby byli oni usatysfakcjonowani z aranżacji i chętnie ponownie skorzystali z ich usług.

Doczytaj -