You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polish-goods.pl/includes/menu.inc).

Mały salon - duży problem. W jaki sposób umeblować?

on Jul 15, 2022
Niewielki pokój dzienny może się okazać dużym wyzwaniem w trakcie urządzania.


Nieduży metraż, marzenia o wielkiej wygodnej kanapie dla całej familii, stoliku i ładnych dodatkach tj.
Montaż podłogi drewnianej
Author: Kopp - Podłogi Naturalnie Doskon
Source: Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe


wiklina


gazetniki - w jaki sposób postawić sprzęty, by nasz pokój dzienny był umeblowany funkcjonalnie jak też modnie?


Sukces znakomicie urządzonego pokoju dziennego tkwi w dobrze przemyślanej koncepcji. Bardzo ważne jest, ażeby dokładnie wytyczyć ustawienie mebli w tym wnętrzu. Równolegle wybierzmy meble modne, klasyczne oraz przede wszystkim komfortowe. Główną rolę w salonie gra sofa, na jakiej cała rodzina będzie mogła wspólnie spędzić czas, ale również przyjmować gości. Nieduże pomieszczenie musi urządzone być w lekkim tonie, dlatego wyselekcjonujmy umeblowanie o lekkim wyrazie, jednakże nie z jednego zestawu, albowiem nadaje to ciężkości i powagi. W trakcie wybierania sofy najlepiej postawić na szeroką kanapę, dlatego że to nie długość mebla przesądza o naszej wygodzie. W małym salonie idealnie sprawdzi się kanapa kątowa, która pozwoli spożytkować rogi pokoju a także skutecznie wykorzysta przestrzeń w salonie. Dodatkowo będzie ona tak wygodna, jak i zmieści wszystkich członków rodziny.


ozdoba choinkowa
Author: Jinx!
Source: http://www.flickr.com


Każda kanapa wymaga towarzystwa. W niewielkim salonie znakomicie sprawdzi się okrągły stół kawowy. Stół bez kantów spowoduje, iż pomieszczenie będzie dużo łatwiej zorganizować oraz zyska ono lekkiego tonu. Starajmy się nie zagracić wnętrza zbytecznymi meblami.
Niewielka szafka pod telewizorem, sofa (sprawdź też: sofy z funkcją spania codziennego) i stolik zupełnie starczą, aby stworzyć miejsce przyjazne do odpoczynku. Pomieszczenie warto ożywić ładną, dużą lampą, barwnymi poduchami a także miłym kobiercem.