You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polish-goods.pl/includes/menu.inc).

Meble typu Samba - czym się charakteryzują i do jakiego wnętrza ona pasują?

on May 15, 2019
Meble systemowe, to rodzaj mebli, które to posiadają określony komplet elementów. Takiego typu system daje nam możliwość kupno ich wszystkich albo pojedynczych sztuk - dobrze jest wiedzieć, iż owe komplety występują w różnych kolorystykach, które są adekwatne do konkretnego systemu.


Nasze osoby dzisiaj będzie ciekawił jedynie pojedynczy tego rodzaju system zwany Samba, który występuje w 6 barwach.


plastikowa butelka
Author: David Goehring
Source: flickr.com
Systemowe meble samba, to kolekcja mebli w pełni przeznaczonych ponad wszystko do takiego typu wnętrz jakich jak salon czy też pokój typu dziennego. Wspomniana kolekcja poza napomkniętą w temacie bardzo różną kolorystyką, wyszczególnia się również bardzo prostymi, zrobionymi z metalu okuciami a także wręcz ponadczasowym stylem, pasującym do wielu pomieszczań wspomnianych typów.

Jeżeli jesteś zdania, że znajdziesz ciekawe treści w internecie, to przejdź (https://emmi.pl/) do omawianego problemu i kliknij w odnośnik mieszczący się tu.

Sam komplet mebli samba składa się z paru elementów, którymi to są: niski oraz dość szeroki stolik typu RTV, doskonale komponująca się z nim komoda rodzaju 1D S3, oraz niska komoda o oznaczeniu 2D2SZ S5. W jej podstawowym wyposażeniu wspomnianego systemu znajdziemy również prostą, ścienną półkę oraz dosyć silnie efektowną i bardzo pojemną półkę wiszącą, razem z jej odpowiednikiem, czyli wiszącą szafką. Dobrze jest mieć świadomość, że do kompletu możemy także zakupić szafę dwudrzwiowa, oraz wysoki regał.


Każdy spośród napomkniętych elementów wyposażenia, posiada swój własny "przedział", dotyczący ilości półek, czy sposobu ich "zakrywania", a więc samego rodzaju drzwiczek, które mogą zasłaniać je całkowicie albo eksponować zza szklanej powierzchni, a nawet i nie zasłaniać ich wcale, albowiem przy danych półkach ma możliwość ich wcale nie być. W zależności od samej ilości elementów komplet ma możliwość wynieść od paru setek do ponad jednego tysiąca złotych.