You are here

Miała go każda babcia - w jakim miejscu wyszukać ładny kredens

on Nov 15, 2018
U naszych babć w kuchni, był taki mebel, który zawsze intrygował każde wnuczę. Zazwyczaj to właśnie tam były pochowane wszelakie łakocie. Ale jedynie babcia mogła je wyjąć i je wnukom dać. Chodzi po prostu o kredens. Jeśli owy kredens stał w kuchni to było w nim faktycznie mnóstwo rzeczy. Podobnie zresztą, kiedy kredens był postawiony u dziadków w sypialni, albo w salonie. Wszystko zależało od pokoju, w którym ten mebel stał i od tego, na co został przeznaczony.


kredens w jadalni
Source: pixabay.com
Jak wiadomo w tych czasach również są kredensy. Ale wyglądają one już odrobinę inaczej. Nie są również dla nas dorosłych wnuków już tak magiczne. Część osób kupuje do kuchni jakiś kredens, a pozostałe zamawiają kredens na wymiar do jakiegoś pokoju w swoim domu. Warto jednak popatrzeć, co było dawniej trendy, bo niektóre elementy możemy wykorzystać teraz nadając swemu domowi niesamowity charakter.

Piękny mebel (zegary nomon) modny dawniej i teraz
Dawniej bardzo popularne były kredensy, a dziś powoli moda na owy element jeżeli mowa o wyposażeniu wnętrza. Wystarczy tylko zapytać w sklepie meblowym o kredens i na sto procent będzie nam pokazanych parę modeli. Wiadomo, że sporo będzie wiązało się z tym, czy potrzeba nam typowego kredensu do kuchni, czy może marzymy o kredensie do innego pokoju w domu. Bo wszystko przy wyborze kredensu jest istotne. Kredens do kuchni został okrzyknięty świetnym rozwiązaniem, bo dało się w tym meblu pochować bardzo dużo rzeczy, ale też przy okazji wyeksponować, to, co chciało się, by było widoczne.


kredens
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Tak, więc gdy myślimy, że kredensy https://www.kanownik.pl/791,Kredensy.html były modne kiedyś, a w dzisiejszych czasach to już nie ma sensu o nich myśleć, to bank jesteśmy w błędzie. Naprawdę obecnie dobrze popatrzeć za kredensami. A jeżeli wśród tego, co oferują sklepy z meblami, nie ma odpowiadającego nam kredensu, to zawsze warto znaleźć stolarnię i tam zamówić dla siebie kredens idealny. Wiadomo, że koszt takiego zamówienia będzie wyższy, aniżeli gdybyśmy wybrali coś ze sklepu, ale jakość też okaże się lepsza i wszystko będzie wyglądało tak jak my to sobie wymyśliliśmy.