You are here

Motywy na ścianę w mieszkaniu - oryginalne i trendy

on Nov 15, 2018
Jeżeli wydaje ci się, że obraz to wyłączny należyty typ ozdoby ścian, jaki czyni, że środek nabiera misternego, a zarazem nowego zakresu, jesteś w błędzie. Dzisiaj nadciąga epoka obrazów drukowanych na płótnie w roli kluczowej ozdoby wnętrz. Ultranowoczesne, industrialne aranżacje, bądź też odwrotnie, klasyczne, gustowne wnętrza zyskają wiele, jak upiększy się je obrazami drukowanymi na płótnie w fantazyjne rozmaite wzory.

Tapeta
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Zawieszenie na ścianie obrazu drukowanego na płótnie, to znakomity sposób na to, by wpisać do ozdób wiadomego wnętrza składnik własnych zapałów. Ponadto, przy wsparciu takiego rodzaju ozdób ścian, zdołasz na przykład nadać stonowanemu wnętrzu śmiałego charakteru, lub złagodzić jaskrawą aranżację.

Wbrew pozorom, obraz drukowany na płótnie, na ścianie nie musi równać się obrazkowi obrazującego bajkowego bohatera. Dzięki temu, tego gatunku dekoracja ściany potwierdza się w każdym stylu wystroju. Nowoczesne, industrialne aranżacje, czy także klasyczne, luksusowe wnętrza nabędą dużo, jak ozdobi się je obrazami drukowanymi na płótnie w abstrakcyjne, albo geometryczne wzory, ewentualnie twórczościami poważanych na całym świecie twórców z krajowej szkoły plakatu. Obecne plakaty filmowe pasują dobrze do każdej stylistyki.

Poetyczne aranżacje, czy wnętrza ( silesiaarchitekci.pl/pl/wnetrza/ ) w stylu glamour, tworzą wspaniałe tło dla obrazów drukowanych na płótnie stylizowanych na afisze z lat dwudziestych, lub kopiujących stare ryciny lub grafiki. Obraz drukowany na płótnie przede wszystkim winien realizować pomieszczenie, być uzupełnieniem zwartym stylistycznie z resztą wnętrza, względnie elementem kontrastowym. Jeżeli w twoim salonie panują mocne barwy, zdecyduj się na jednobarwny obraz, na przykład z typografią. Z kolei minimalistyczne wnętrze, warto przełamać głębokimi formami i odcieniami. Jeden, lub dwa obrazy drukowane na płótnie w pomieszczeniu wystarczą w zupełności, jednak jeżeli gra w tobie artystyczna dusza, możesz wykleić obrazami pełną ścianę. Więcej na temat dekoracji ściennych znajdziesz tu: