You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polish-goods.pl/includes/menu.inc).

Na jakie warunki zwracać uwagę podczas selekcji dostawców armatury przemysłowej. Najczęściej spotykane pomyłki, których trzeba się wystrzegać.

on Sep 14, 2021
W koncernie zorientowanym na systematyczność produkcji, jak również dbającym o bezpieczeństwo pracowników i sprzętów, armatura przemysłowa odgrywa sporą wartość. Jest elementem jakiego nie może zabraknąć na wielu liniach technologicznych.

Elementy jakimi posługują się osoby kupujące aramturę przemysłową

armatura i ceramika
Author: Grupa Armatura
Source: Grupa Armatura
Armatura przemysłowa nie jest komponentem gromadzonym przez właścicieli przedsiębiorstw, powodowałoby to zablokowanie środków finansowych. Jednakże do sprawdzonych wytwórców aramtury właściciele firm chętnie powracają - nie ma podstaw aby zastępować produkt, który bez zarzutu spełnia swoją misję. Nabycie aramtury zazwyczaj dyktowane jest awarią sprzętu. Pozostałe przyczyny zakupu to zamierzona rozbudowa instalacji bądź jej unowocześnienie. Głównym elementem decydującym w trakcie kupna armatury jest jej trwalość, jak również ekspresowa dostawa. Firmy nie mogą zgodzić się na przestój produkcji, a przecież nie gromadzą części wymiennych.

Pozytywnie odbierane jest kiedy dostawca armatury trzoszczył o klienta nawet po dokonaniu sprzedaży - czyli oferował serwis, gwarancję a także dbał o bycie stale dostępnym, np.

Jeśli intryguje Cię niniejszy artykuł, to bez ociągania kliknij tutaj i zobacz oprócz tego inny równie zajmujący news regały magazynowe.

poprzez łączność telefoniczną. Ważne by zdecydować się na sprawdzoną firmę, np. Legris, będąca na rynku od 2004 r., w asortymencie ma m.in przepustnice, zawory zaporowe, zawory kurowe, również zawory (Mieszacz wody) zwrotne, kompensatory, napędy elektryczne, osprzęt bezpieczeństwa czy parowy. Również produkuje wzierniki czy elektrozawory. Legris pochwalić się może długą listą zadowolonych firm, które z nią współpracowały. Firma konsekwentnie zmierza ku usprawnienia swoich wyrobów.armatura i ceramika
Author: Grupa Armatura
Source: Grupa Armatura
Częste błędy jakie zdarzają się przy zamawianiu armatury

Wielokrotnie przytrafia się, że błędnie ocenimy jakiego pokroju przepustnicy potrzebujemy. Zdarza się błędne zdefiniowanie efektywności cyrkulacyjnej zaworu, czy błędne ustalenie ciśnienia w okresie działania i w pozycji zamkniętej. Pomyłkowy wybór materiału, uszczelnienia bądź nie uwzględnienie kawitacji to również częste zdarzenia, jak warto przeczytać arapneumatik. By uchować się od tego typu błędów producenci oferują każdorazowo konsultację z przedstawicielem producenta, który posiada specjalistyczne przygotowanie, dzięki czemu unikniemy gafy.