You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polish-goods.pl/includes/menu.inc).

Najlepsza dekoracja mieszkań – garść wartościowych porad

on Aug 19, 2022
Zaznaczam z góry, poniższy poradnik został nakreślony przez faceta i dla faceta. W oczach kobiet okaże się pewnie przesadnie uproszczony, dla specjalistę od domów nawet prostacki. Ja mimo to pragnę przybliżyć mężczyźnie, którego zadaniem jest dekorowanie mieszkania na własną rękę, ciężki temat, jakim jest wystrój wnętrz.

Stylowe wnętrze
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Najpierw trzeba pomyśleć o całościowej koncepcji. Domyślam się, że pewnie nie odróżniasz, jak ja, dużej liczby barw. Prościej będzie trzymać się podziału na kolory ciepłe-zimne. To istotne w momencie, kiedy określamy duszę naszego domu. Projekty wnętrz mogą być mocno użyteczne, minimalistyczne. Taki wystrój kojarzy się z nowoczesnością i czystością. By uzyskać taki efekt, używa się zimnych kolorów – beżu, srebra, żelaza. Meble powinny być skromne, trwałe, a jednocześnie silnie funkcjonalne. Oszczędne urządzenie pokoju ma spowodować, że będzie sprawiał wrażenie przestronnego.zobacz ofertę na witrynie (serwis Brumet kliknij -przejdź na naszą witrynę)Z surowców na meble rekomenduję szkło i metal. Mieszkania w ten sposób zaaranżowane mogą jednak mieszkańcom wydawać się średnio przytulne.

Na szczęście istnieje alternatywa. Aranżację można wykreować, malując głównie kolorami ciepłymi, to znaczy czerwienią, pomarańczem i zielenią, w tym na pewno doradzi architekt wnętrz. Zakątkiem, który bez wątpienia musi być najbardziej przytulnym w domu, jest sypialnia. Zaraz za nią znajduje się łazienka, jako pomieszczenie intymne. Modne są aranżacje łazienek w formie czysto funkcjonalnej, lecz nie zalecam tej możliwości. Nie omieszkaj pamiętać za to o istotnej materii w wystroju pomieszczeń sanitarnych – powinny być dobrze oświetlone i przestronne, aby w nocy nie potykać się o pralkę czy kabinę prysznicową.

Aranżując kuchnie, pochyl się nad modnym ostatnio rozwiązaniem połączenia jej z pokojem gościnnym. Aneks kuchenny całości pomieszczenia oddziela się praktycznym barkiem. Minusem są aromaty gotowania, które potrafią drażnić wrażliwe nosy. Wtedy musisz włożyć trochę pieniędzy w wydajny okap i wiatrak.

To już wszystko. Oby po lekturze aranżacje wnętrz okazały się choć odrobinę łatwiejszym dla ciebie tematem.