You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polish-goods.pl/includes/menu.inc).

Nawet malutka łazienka może być funkcjonalna. W jaki sposób ją wyposażyć? Zobacz nasz poradnik.

on Nov 25, 2020
umeblowanie i wyposażenie malutkiej łazienki w taki sposób, żeby stała się ona jak najbardziej komfortowa, nie należy do najprostszych zadań. Im bardziej nieduża powierzchnia, tym jest trudniej rozplanować ją w taki sposób, żeby pomieścić w niej wszelkie obowiązkowe urządzenia i sprzęt AGD.


Kamienie w jeziorze
Author: Anne Worner
Source: http://www.flickr.com


Jest to jednak jak najbardziej możliwe.

Zaciekawił Cię ten post? Więc wejdź w link do serwisu salon materacy w lublinie i rozkoszuj się kolejnymi tekstami. W razie jakichkolwiek pytań - zwróć się do nas.

Jakim sposobem? Doradzamy w tekście poniżej.


ubrania - marina
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com


Przed startem meblowania, najlepiej jest zrobić projekt pomieszczenia. Można w tym celu wykorzystać na przykład różnorodne programy a także aplikacje komputerowe, w których można spróbować różne warianty rozplanowania konkretnego pomieszczenia.
Przed nabyciem konkretnych sprzętów i mebli, należy się zastanowić, co będzie nam potrzebne i jak chcielibyśmy, żeby prezentowała się nasza łazienka. Ile będziemy potrzebować regałów, czy preferujemy wannę czy prysznic, jaki rodzaj pralki nam odpowiada? Co ciekawe, tak naprawdę każdą, nawet niewielką łazienkę, da się umeblować we wszystko, co okazuje się konieczne. Wszystko to sprawa wyboru właściwych sprzętów.


Toteż nawet w malutkim pomieszczeniu wynajdzie się miejsce na pralkę, należy jedynie wybrać taką ładowaną od góry, a nie z przodu.strona internetowa sofa dla psa sofa dla psaTak samo kwestia wygląda z wanną. Na rynku dostępne są wanny o różnych wymiarach, dlatego bez trudu wybierzemy wannę odpowiednią do naszej łazienki. Jej niewątpliwym plusem jest także to, że nad wanną jest możliwość zawiesić sznurkową suszarkę, na której mamy możliwość powiesić pranie. Dobrze jest też nabyć niewielki zlew z zamontowaną pod nią szafką.


Na rynku jest dostępnych tak dużo mebli o różnych długościach i głębokościach, nawet bardzo wąskich, że bez problemu nabędziemy szafki i półki, które pomieszczą się w naszej łazience.