You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polish-goods.pl/includes/menu.inc).

Nie wiesz w jaki sposób zmienić ściany w swoim salonie? Znajdź rozwiązanie z nami.

on Mar 17, 2022
Lubisz otaczać się motywacyjnymi tekstami? Pomyśl zatem o ozdobieniu swojego pokoju zdjęciami z napisami. Dużo takich ozdób znajdziesz w sklepach z rzeczami do wyposażania domów. A może chcesz powiesić fotki na ścianie?

Niżej przedstawiamy ciekawą inspiracje
Zdjęcia
Source: http://www.sxc.hu
Obrazy z napisami można znaleźć w wielu hipermarketach, które mają dział z rzeczami do aranżacji wnętrz - kliknij tu. Szukać można także wszcząć w sklepach w sieci z tego typu rzeczami.serwis kinkiet łazienkowy biały kinkiet łazienkowy białyOdnajdziesz wiele wersji kolorystycznych – czarno białe, w sepii, a także w full kolorze. Niejednokrotnie tekst będzie na jednokolorowym tle, innym razem podkładem będzie ładny widok połonin, albo nadmorskiej plaży.

Jest dużo koncepcji do wyboru. Obrazy są też w różnej wielkości ramkach, z pewnością wiec wybierzemy coś co będzie nam się podobać. Co w przypadku, kiedy jednak nic nie spełni naszych wymagań? Pozostaje nam wtedy zabawa w photoshopie, wydruk gotowego zdjęcia oraz samodzielne włożenie go w ramki. Jest to na pewno propozycja bardziej czasochłonna, ale jednocześnie da nam wiele radości - lovingit.pl/blog/5-zlotych-porad-jak-wieszac-zdjecia-na-scianie-kolejny-vlog-i-post.

Obrazy z napisami możemy sprawnie wprowadzić w ścienną galerię zdjęć. Doda to naszej ściennej galerii bardziej osobistego pomysłu. Interesująco wyglądają galerie, gdzie każda ramka z fotką, czy napisem jest odmiennej wielkości. Jednak, jeśli wolimy porządek, zalecam kupno ramek na zdjęcia identycznych pod względem wielkości, ale różnych kolorystycznie.

Po włożeniu weń fotografii przywieszamy je na ścianie symetrycznie. Da to bardzo fajny efekt, pozwoli nam także na wyrażenie siebie, głównie poprzez dające do myślenia, czy motywujące do ruchu napisy. Obecne możliwości są wielkie, mamy więc pole do popisu w temacie ozdobienia naszego pokoju.