You are here

Okleiny ścienne w aranżacji pomieszczeń

on Nov 15, 2018
Wraz z wiosną posiadamy większą chęć na zmiany w mieszkaniu. Możemy nabyć nowe zasłony w żywych barwach, na parapecie okiennym można ustawić kilka rozkwitających w doniczkach tulipanów, narcyzów. Jeśli ktoś ma więcej wolnego i umiejętności może pomalować ściany ewentualnie nałożyć tapetę.

dekoracja salonu
Author: http://demural.co.uk/
Source: http://demural.co.uk/
Ciekawym projektem do zmiany wystroju pomieszczenia jest przyklejenie na jedną ze ścian fototapety. Jest to pomysł efektowny, nie bardzo drogi i względnie banalny do wykonania. Asortyment wzorów oklein ściennych jest niesłychanie wielki. Mogą to być wzory symetryczne do współczesnych mieszkań, a dla osobników marzycielskich rośliny, plaże, fototapety uliczki. Do nakładania oklein na ścianę używamy taki sam klej jak do normalnych tapet. Niesłychanie ważne jest, aby nienagannie nakleić poszczególne elementy, ażeby deseń się prawidłowo zgrywał. Fototapety możemy umiejscowić w zasadzie w każdym lokum. Zezwala na to w podobny sposób wybór wzorów jak i tworzyw z jakich są wyprodukowane. Wiadomo, że do łazienki lub kuchni winny być wytrzymałe na intensywne mycie i stosowanie płynów. Fototapety uliczki zdołają stworzyć unikalny nastrój w pomieszczeniu - dekoracje na ścianę z Można w ten sposób na dłużej zatrzymać w pamięci skojarzenia połączone z pięknymi pejzażami z letnich wyjazdów. Interesujący i nieprzeciętny wynik wnoszą fototapety trójwymiarowe, pozwalają na pozyskanie rezultatu głębi, a ostatecznie mają za zadanie optyczne powiększenie pokoju dziennego, sypialni czy korytarza.

energetyczna kuchnia
Author: Demural
Source: Demural
Ta bez mała magiczna moc jest prostą zmyłką, wyobrażeniem przez które obszar dekoracji wydaje nam się przejściem do sceny pokazanej na jej powierzchni. W bezbarwne, długie jesienne wieczory przyjemnie jest się przenieść na słoneczne wybrzeża, ukwiecone deptaki i poczuć się jak na wakacjach. Z takim pejzażem na ścianie czujemy się jakbyśmy bez przerwy byli na wakacjach. Wespół z rozwojem innowacyjnych technologii mamy szansę sporządzenia okleiny z fotografii. Należy właściwej klasy fotografię sporządzoną w atrakcyjnym miejscu lub przedstawiającą śliczny wschód słońca, dostarczyć do studia fotograficznego, a eksperci wyczarują nam niepowtarzalną dekorację na ścianę. W pomieszczeniu dziecka może znajdować się jego podobizna.