You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polish-goods.pl/includes/menu.inc).

Parawan na wannę jako odpowiednie rozstrzygnięcie do malutkiej łazienki

on May 24, 2022
Każdy chciałby posiadać wygodną, obszerną łazienkę, jednakże właściciele ciasnych pomieszczeń nierzadko muszą wybierać pomiędzy wanną a prysznicem.


Parawan na wannę to dobre rozwiązanie do małej łazienki w sytuacji, kiedy pragniemy mieć i prysznic i wannę.


parawan
Author: Plage Vinilos y Adhesivos
Source: http://www.flickr.com
sprzątanie biurowca
Author: Pieter van Marion
Source: http://www.flickr.com


Parawany są niezwykle wszechstronne i pasują do aranżacji łazienki w dowolnym stylu, zarówno tych współczesnych, jak i stylowych. Są różne rodzaje parawanów i każdy ma możliwość wyselekcjonować odpowiedni do potrzeb. Parawany otwierane wahadłowo to pojedynczy fragment zamontowany na ścianie, jaki obraca się wokół własnej osi. Ten model parawanu nadaje się jedynie do wanien prostokątnych. Jego walorem jest łatwość utrzymania w schludności. Wzory przesuwane odpowiadają do większości wanien. Montaż ich nie jest trudny.

Czy podnoszona tu kwestia jest dla Ciebie zajmująca? Jeżeli tak, to dodatkowe materiały zobacz pod adresem (https://www.reklamywiktor.pl/oferta/oferta-pracowni-reklamy-wiktor.html), który znajdziesz tu. One też Cię zaintrygują.

Mocuje je się na wannie, także nad jej krawędzią za pomocą właściwych prowadnic. Mogą się składać z jednego, albo kilku części, z których część jest przesuwna, a część stateczna. Jest możliwość również wybrać typ harmonijkowy. Komponuje się z kilku fragmentów i tak jak przesuwne odpowiadają do każdego typu wanny. Różnią się od nich tym, że nie nastręczają zamontowania prowadnic. Osiągalne w sklepach parawany mają przeróżne wymiary i trzeba je dopasować w taki sposób, ażeby podczas kąpieli nie zatapiać toalety. Parawan ma możliwość być wykonany ze szkła hartowanego, bądź z szyb polistyrenowych.


Potrafią być przezroczyste, matowe, przydymiane, nawet z nadrukiem, bądź z tłoczonym wzorem.

Zajmujący artykuł? Jeżeli tak sądzisz, to kliknij tutaj, w serwisie materac bonelowy 90x200, który w tamtym miejscu odnajdziesz, też jest coś ciekawego.

Ze względów praktycznych należałoby wybrać ścianki ze specjalną powłoką, jaka powoduje, że nie zostają na nich ślady kropel. Taki parawan jest łatwy w utrzymaniu czystości.