You are here

Pomysł na orygianlny salon - najelpsze aranżacje wnętrz

on Dec 14, 2018
Szarości są zawsze na topie. Ostatnio jednak dostrzegam, że o wiele częściej odnajduję interesujące pomysły w takich kolorach. Szarości w pokoju są po znowu na topie! Jak Ci się spodoba pomysł na pokój szaro żółty?

Szare ściany
Author: Tikkurilla
Source: Tikkurilla
Moja przyjaciółka prawie rok temu kupiła mieszkanie w Krakowie.

Ta wskazówka z www (http://www.edywany.com/produkty/orientalne/dywany-orientalne,2,14179) zapewni Ci to, że znajdziesz wiele niezwykle pomocnych informacji - to nieco inny punkt widzenia na tę kwestię.

Ma je zaaranżowane w barwach szarości. W salonie jedną ścianę ma ciemnoszarą, a pozostałe w kilka tonów jaśniejszym odcieniu. Takie złączenie wygląda wręcz rewelacyjnie – łączy klasykę z nowoczesnością. Ciemniejsza ściana jest tym samym galerią zdjęć rodzinnych - .

Ewelina dość odważnie wybrała szczegóły do szarej przestrzeni - sprawdź koniecznie. W kolorze żółtym! Powiem szczerze, że niełatwo było mi sobie to wyobrazić. Jednak, kiedy zobaczyłam efekt, byłam bardzo pozytywnie rozczarowana. Moja koleżanka zadbała o to, by mieć niewielką garderobę, która rozwiązuje jej kwestię chowania ubrań i pościeli. W salonie ustawiła komodę (polecamy stylowy stolik kawowy) z czterema szufladami, w której chowa naczynia. Komoda jest cała w intensywnym, żółtym kolorze.


Jedynie klamki są połyskujące z chromowanej stali. Do tego na komodę dostawiła małą przeszkloną witrynkę, która, stanowiła część kuchennych mebli jej mamy. Zamalowała ją sprayem na ten sam kolor co komoda. W rogu stoi żółciuteńka szafka TV z niewielkim telewizorem.

Łóżko, będące jednocześnie rozkładaną sofą jest stalowoszare, jest na nim parę poduszek w różnych odcieniach seledynu. Stół i krzesła są białe, a na stole jest kilka szarych tacek i żółta zastawa. Połączenie to naprawdę rewelacyjnie wygląda! W oknach wiszą woalowe białe firanki, wraz z mocnymi, żółtymi zasłonami. Zestawienie kolorystycznie daje pomieszczeniu nowoczesność i przytulność. Świetnie spędza się tu czas!