You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polish-goods.pl/includes/menu.inc).

Poznaj fototapety na ścianę i forniry na meble

on Mar 17, 2019
Odnowienie lokum najczęściej bywa kosztowny głównie, jeżeli należy również wymienić umeblowanie. Nabycie nowych mebli nie jest konieczne, jest możliwość zdecydować się na okleiny meblowe, jakie nie tylko w szybki sposób odnowią stare meble, ale również kompletnie zmienią wystrój wnętrza.
Wartością okładzin meblowych jest ich niska cena, także to, że jest możliwość je w każdej chwili przeobrazić uzyskując nowiutki wystrój. Różnorodna kolorystyka oklein zezwala na ich harmonijne wpasowanie w ogół wystroju, bądź na utworzenie głębokiego akcentu.


tapeta
Author: art.widi
Source: art.widi
Okleiny meblowe mają różne motywy graficzne, co zezwala na użycie ich w przeróżnych aranżacjach zarówno w pokojach, jak i kuchni, korytarzu, czy toalecie. Pomijając wielką trwałość winylowego podkładu i druku są one dodatkowo laminowane, dzięki czemu z powodzeniem jest możliwość je myć. Długa żywotność to tylko jeden z walorów okładzin (okleiny na meble). Drugim jest z pewnością wpływ na wizualny i przestrzenny odbiór wnętrza. Na okładzinach odnajdzie się wszystko, od delikatnych kompozycji roślinnych po industrialne wyobrażenia miejskich ulic, kwiatów, bądź abstrakcje.

Fototapety ścienne to prędki sposób na nadanie wnętrzu szczególnego, indywidualnego charakteru, oraz ożywienie i unowocześnienie pokoju. Tematyka ściennych ozdób może być rozmaita, począwszy od architektury miast, przez naturę, na zdjęciach osobistego autorstwa skończywszy. Przy doborze motywu fototapety należy kierować się przeznaczeniem. Inny motyw będzie stosowny do sypialni pociechy, inny do salonu, sypialni, bądź biura. Jeśli decydujemy się na fototapetę, jesteśmy zmuszeni mieć na uwadze, że to oczywiście ona winna wyznaczać naczelny akcent dekoracyjny wnętrza. Fototapeta to bardzo dobry sposób na ożywienie, ale także zwiększenie każdego pokoju.


Zaletą fototapety jest opcja optycznej zmiany i modelowania przestrzeni. Dzięki użyciu nowoczesnych technik produkcji, fototapety są trwałe, wytrzymałe na tłuszcz, czynniki mechaniczne, a także promieniowanie UV, a to poręcza stałe nasycenie kolorów, również ich trwałość. Potencjalne zanieczyszczenia w bardzo łatwy sposób można usunąć przy pomocy suchej, czy też mokrej szmatki.