You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polish-goods.pl/includes/menu.inc).

Projektowanie pokoju dla dziecka - dowiedz się co jest teraz modne

on Apr 6, 2019
Narodziny maleństwa stanowią zazwyczaj najważniejszy moment w życiu małżeństwa. Poza radością z przyjścia na świat nowej istotki, należy zaaranżować dla niemowlęcia odpowiednie miejsce. Najlepszym konceptem jest osobne miejsce w której zrobimy pokój niemowlęcy.Nie musi być to duży pokój.


Pokój dziecięcy
Author: Angie Stalker
Source: http://www.flickr.com
Pomyślmy jednak, aby było kolorowe. Ściany ozdóbmy w subtelne, pastelowe odcienie, okno zasłońmy kolorową półprzeźroczystą firanką.

Szalenie nam przyjemnie, że przeznaczyłeś swój czas, aby przeczytać nasz wpis. Jeżeli masz chęć na nowe, to kliknij link żyrandole do salonu i przenieś się do następnej witryny.

Często w sklepach z firankami znaleźć można przyklejane postaci bajkowe, albo firanki z bajkowymi motywami. Gorąco je polecamy! Najważniejsze, gdy już mamy pomalowany pokój jest dobranie dobrych mebli - nasza strona.


Obowiązkowym zakupem jest łóżeczko dla dziecka, z regulowaną wysokością. W ten sposób, wraz z wzrostem maleństwa, krok po kroku będziemy obniżać poziom materaca. Kolejnym ważnym sprzętem jest półka na ciuszki maleństwa, ręczniki i inne akcesoria używane tylko przez kruszynkę. Nie zapomnijmy o kupnie miękkiego kocyka dla dziecka. Kolejne, mniej obowiązkowe, ale przydatne akcesoria to przewijak stojący, albo do przymocowania na łóżku oraz również (więcej dowiesz się na tej stronie) nocna z rozproszonym, delikatnym światłem.
Najlepiej jest, kiedy w pokoju nocnym odnajdziesz także miejsce na małe łóżko, na którym po porodze będzie spać matka dziecka. Oprócz tego dobrze będzie gdy w pomieszczeniu znajdzie się przestrzeń na wózek, wanienkę i niewielką półeczkę z kosmetykami do pielęgnacji skóry dziecka, o jednorazowych pieluchach nie wspominając- przeczytaj informacje.

Jeśli wybieramy mebelki do pokoju dziecinnego, szukajmy części z wielomodułowych kolekcji. W ten sposób wraz z dorastaniem dziecka możemy dokupić kolejne elementy – szafkę, biurko, półeczki na zabawki. W ten sposób nie poczujemy jednorazowo dużego wydatku, a krok po kroku uzupełnimy braki w pomieszczeniu