You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polish-goods.pl/includes/menu.inc).

Prosty design wspaniale sprawdza się, gdy projektujemy łazienkę

on Nov 15, 2018
Łazienka to dla wielu osób najważniejsze pomieszczenie w domu. To tam jesteśmy w stanie być zupełnie sami, jesteśmy w stanie tam się rozluźnić. Łazienka to taka przystań, w jakiej rozkosz łączy się z czymś na porządku dziennym – dbaniem o własny wygląd. Z jednej strony mamy tam krainę doznań, zapachów, zmysłowość, dotyk, z drugiej, to miejsce koniecznej pielęgnacji, bez której nie da się normalnie funkcjonować.


łazienka
Author: Kerasan
Source: twojabateria.pl
Ciężko sobie wyobrazić życie bez łazienki, więc może nawet nie podejmujmy tej próby. To zwyczajne, że mamy ją w swoim domu i jesteśmy w stanie z niej korzystać kiedy tylko chcemy. Wiadomym jest, iż nie zawsze tak było, więc łazienka to istotnie ciągle nowy wynalazek. Niektórzy do tej pory muszą na przykład korzystać ze wspólnej łazienki, przykładowo, na korytarzu, chociaż na szczęście powoli i to odchodzi do lamusa. W najbiedniejszych krajach jednak nie jest to takie normalne. Po prostu jesteśmy w stanie o łazience mówić pod kątem naszego kręgu kulturowego, a u nas to po prostu standard.

Jednakże, jak mieszkalibyśmy przykładowo w Indiach, to moglibyśmy przeżyć szok pomieszany z niedowierzaniem. W wielu obszarach kulturowych nie słyszano o takim czymś jak łazienka (zobacz także wyposażenie łazienki). To w sumie rarytas niż normalne wyposażenie domu. Zresztą, nie w każdym kręgu kulturowym z podobną dbałością dba się o higienę, więc to już jest sprawa na odrębny temat. Dla wielu łazienka powinna być wspaniała, wielu więc nie szczędzi na jej wystrój, zakupując piękne lustra łazienkowe - zobacz nasze propozycje wspaniałą armaturę, wykończenia, których nie powstydziliby się najlepsi projektanci. Oczywiście, od przesady można zepsuć cały wystrój, ale jeśli ktoś nie czuję się pewny w temacie urządzania tego pomieszczenia, zawsze może wynająć kogoś do tej pracy.


Łazienka
Source: www.sxc.hu
Jeśli jednakowoż chcemy sami warto wiedzieć, iż kombinowanie, zestawianie dziwacznych kolorów, robienie czegoś nie będąc pewnym jakie to przyniesie rezultaty, to nie jest najbardziej korzystna droga (zobacz tutaj). Lepiej urządzić łazienkę w jednym lub dwóch kolorach, na przykład na czarno i biało. To szlachetne kolory, jakie zawsze prezentują się elegancko. Może na przykład kupić czarne meble do łazienki, a płytki białe. Identycznie kontrastowo możemy postąpić z innymi rzeczami. Te kolory zawsze cudownie kontrastują, nie ma ryzyka, iż coś zepsujemy. Efekt będzie naprawdę wspaniały, jak na Twoją wspaniałą łazienkę przystało.