You are here

Przenieśmy się do krainy jak z bajki za pośrednictwem profesjonalnych fototapet

on Nov 15, 2018
Dwie dekady temu niezwykłą popularnością mogły się pochwalić tapety z różnorodnymi krajobrazami. W późniejszym czasie styl ten został jednak zapomniany. Jak się okazuje, obecnie moda na tego rodzaju dekoracje powraca.


Uprzednie tapety były związane niejednokrotnie z nie lada zachodem.


ceramika
Author: WEG
Source: Coram Poland Sp. z o.o.


Należało pamiętać o zakupie odpowiedniego kleju, a oprócz tego posiadać wyposażenie do tapetowania. Mimo iż stanowiły dobrą możliwość odświeżenia nawet starego lokum mieszkalnego, do obecnych fototapet (znajdź więcej) nie sposób ich wcale przyrównać. Uwiecznione kopie własnych zdjęć w postaci samoprzylepnych nalepek, fototapet (serwis internetowy) 3D, lateksowych, jak również drukowanych na pleksi sprawiają, że każdy odnajdzie coś nietuzinkowego. Nie powstydziliby się ich również światowi designerzy. Lekkość montażu, niewygórowana cena, a co najbardziej istotne – łatwe zachowanie w czystości sprawia, że tego rodzaju rozwiązania mogą się pochwalić niesłabnącą popularnością. Jest to wyjątkowo użyteczne przede wszystkim wtedy, gdy w domu są dzieci. Fototapetę da się bowiem wytrzeć przy użyciu wilgotnej ściereczki. Jest przy tym bardzo solidna, a więc utrzyma swoją reprezentacyjną jakość przez wiele sezonów. Docenią to bez dwóch zdań wszyscy rodzice.
Jeżeli chcemy upajać się urokliwymi widokami w swoim własnym mieszkaniu, nie istnieje nic łatwiejszego niż jedna z oryginalnych fototapet. Pozwólmy sobie na odrobinę fantazji i zmieńmy swoje wnętrze w autentyczną krainę marzeń.