You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polish-goods.pl/includes/menu.inc).

Remont oraz każdorazowy dylemat dotyczący koloru ścian nie musi już sprawiać trudności, bo fototapeta to kultowe i wygodne rozwiązanie

on Dec 18, 2022
Obecnie wszystko, co powiązane jest z architekturą wnętrz tworzy tak dużo możliwości, że aż ciężko się nie zakochać. Magazyny, programy, a nawet blogi wnętrzarskie ukazują wspaniałość tworzenia i łączenia różnych kolorów i stylów. Nim zabierzemy się za remont opłaca się co nieco poczytać i poprzeglądać.


mapa świata
Author: http://pixabay.com
Source: http://pixabay.com
Olbrzymią popularnością cieszą się wnętrza rodem z północnej Europy. Styl skandynawski cechuje się przejrzystością i wygodą użytkowania, wszystko kreowane jest z ekologicznych materiałów, a miks trendów powoduje, iż każdy odszuka coś dla siebie. Duża liczba ramek i zdjęć to następny fragment tej estetyki. Tworzą one harmonijne wzory na ścianie albo miszmasz na półkach. Inną możliwością są od dawna nie stosowane, ale wskrzeszone do łask fototapety, które zazwyczaj obejmują całą wielkość ściany.

Istnieje duża liczba wzorów, które zatrzymują ludzki wzrok. Przykładowo słynne litery alfabetu, używane choćby w przywołanym stylu skandynawskim, układane w określone słowa bądź losowo porozrzucane po przestrzeni. Kolejnym typem, nieraz stosowanym są fototapety obrazujące wysoko rozwijające się miasta, takie jak Nowy Jork. Prezentują się prześlicznie w biało-czarnych pomieszczeniach dodając szykowności, nowoczesności i coś w rodzaju romantyzmu.

Nie zwlekaj! Jeżeli spodobał Ci się nasz wątek, to czytaj jeszcze (http://www.zielonalapka.com/) kolejne wiadomości na ten materiał. Stworzyliśmy je dla Ciebie z radością.

Uwielbiają je tak samo kobiety, jak i mężczyźni.


fototapeta
Source: http://demur.pl/inspiracje
Fototapety mapa świata to wspaniała opcja dla przeżytych już gładkich ścian. W wielu miejscach znajdziemy mnóstwo obrazów zarezerwowanych tak samo dla dorosłych jak i małych współuczestników tego świata. Mogą one także wypełniać rolę edukacyjną przez wskazanie na każdym lądzie szczegółów typowych dla danego terytorium, np. kangur w Australii, czy żyrafa w Afryce. Nieraz spotykane są mapy, które nie mają w sobie żadnych nazw, a jedynie zarys kontynentów. Są one ukierunkowane raczej na intensywność kolorów oraz ekspresywność niż na udzielanie informacji.

Fototapety mapa świata mogą mieć także alternatywną formę, przykładowo jako kontynenty uformowane z nazw krajów, które do niego przynależą - Demural. Doskonale odnajdą się one w niewygórowanym pomieszczeniu o ciemno-jasnych barwach. Właściwym planem byłoby użycie takiej tapety w klasach szkolnych. Nie dość, że przyciągałyby uwagę barwami to również różnorodnością szczegółów na niej usadowionych. Pamiętajmy, iż dzieci chłoną wiedzę "przez oczy".