You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polish-goods.pl/includes/menu.inc).

Sezon grillowy w Polsce za chwilę się rozpocznie - jest to ulubiony przez wszystkich Polaków czas spędzany z bliskimi na świeżym powietrzu

on Nov 29, 2022
Grillowanie jest przez rodaków uwielbianym zajęciem. Lubimy długie popołudnia, gdy widzimy się z przyjaciółmi i możemy wspólnie posiedzieć przy wybornym mięsku i winku.
|


wyposażenia
Author: Zakłady Porcelany "Ćmielów"
Source: Zakłady Porcelany "Ćmielów"


Sezon grillowy w Polsce trwa kilka miesięcy i wówczas jesteśmy wszyscy szczęśliwy. W podwórkach lub w przydomowych ogrodach spotykają się przyjaciele lub rodzina, młodsi i starzy, aby wspólnie biesiadować - porozmawiać oraz pośmiać się. Z reguły na grillu robi się pyszne mięso, a dla nielicznych bardziej dietetyczne ryby i warzywa. Najczęściej możemy również skosztować piwa albo wina, gdyż dobrze pasują do potraw z rusztu.


patelnia grilowa
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com


A co powinniśmy uczynić zimową porą Jasne wydaje się, że nie jesteśmy w stanie urządzić grilla w ogrodzie, gdyż jest tam nazbyt chłodno raz jest śnieg. Mamy możliwość jednak zorganizować kameralne spotkanie w mieszkaniu.http://creoconcept.pl/ (www.creoconcept.pl/)Oczywiście nie będzie już towarzyszyć nam zapach trawy i kwiatów oraz bzyczenie pszczół, ale jesteśmy w stanie oddać smak dań. Jak to uczynić? Idealna i pomocna wtedy jest patelnia grilowa, która spowoduje, że wszystkie dania będą smakowały tak, jak te zdjęte prosto z grilla w ciepły lipcowy wieczór. Warto więc postarać się choć trochę odczarować szarówkę i urządzić grilla wbrew pogodzie.
Zorientujemy się, że i w grudniu lub lutym możemy fajnie spędzić wieczór z bliskimi - biesiadować, dyskutować oraz śmiać się. Wszakże miłe wieczory nie są zarezerwowane zaledwie na letni okres.