You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polish-goods.pl/includes/menu.inc).

Szkło w naszych pomieszczeniach czyli jak połączyć wygodę z estetyką? Sprawdź nasze podpowiedzi

on Nov 23, 2018
Jeśli uważasz, że płytki w Twojej kuchni są mało oryginalne - proponujemy abyś zastąpił je szklaną taflą. Szkło w kuchni to nowy, obowiązujący trend. Idea ta, w szczególności sprawdzi się w malej kuchni, gdyż optycznie nada większej przestrzeni naszemu pomieszczeniu.
Jest to wspaniałe rozwiązanie do otwartej kuchni, gdyż kuchnie takie wymagają większego zdyscyplinowania w aranżacji i dobieraniu wyposażenia. Szkło jest bardziej neutralne od kafelków, stad pasuje do otwartej kuchni, nie kolidując przy tym z resztą domu.


kuchnia
Author: Cory Doctorow
Source: http://www.flickr.com
Szkło w kuchni oprócz swych walorów dekoracyjnych daje nam także wartości praktyczne, co w owym wnętrzu ma duże znaczenie. Wiadomo, w kuchni bezustannie coś chlapie i nietrudno o ubrudzenia. Wtedy właśnie sprawdza się połączenie ergonomii z elegancją. Dzięki hartowaniu, szkło (vitrier.pl/) jest na tyle mocne, że możemy umieścić je przy płytach grzewczych i kuchenkach gazowych. W razie potrzeby można przygotować otwory pod gniazdka elektryczne. Więcej pod adresem.

MontażZamocowanie nad blatem szkła w zależności od jego rodzaju da nam różny efekt. Szkło niebarwione ukaże nam fakturę ściany - możemy ku temu wykorzystać surowe cegły lub kolorowe ściany, natomiast szkło bez połysku będzie neutralnym wykończeniem. Lakierowane lub barwne da gładką płaszczyznę koloru, a szkło z nadrukiem sitodrukowym będzie pełnić funkcję oryginalnego obrazu. Należy jednak zawsze pamiętać o zabezpieczeniu przestrzeni między szklaną taflą a ścianą, po to by uniknąć trudnych do usunięcia zabrudzeń. Materiałem uszczelniającym może być silikon ewentualnie elastyczne podkładki (uszczelki), które dopasowują się na krawędziach do nierówności materiałów i wypełnią powstałe szczeliny. Wśród nowości możemy zauważyć szkło z zainstalowanymi diodami i antybakteryjne.

O dobrodziejstwach kabin prysznicowych każdy z nas wie, ale zauważamy to szczególnie w godzinach rannych, gdy szybki prysznic pobudza nas i dostarcza nam zastrzyku energii na cały dzień. Kabina prysznicowa jest wspaniałym uzupełnieniem wystroju łazienki i niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem, zabierającym niewielką przestrzeń.

Sporo modeli posiada dodatkowe rozwiązania, o których kupujący często nie wiedzą. A warto się nad nimi zastanowić, gdyż mają one kolosalny wpływ na wygodę w użytkowaniu, np. na bezproblemowość w czyszczeniu kabiny. Oferta kabin jest tak bogata, iż zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wyrafinowanych konsumentów, więcej na .