You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polish-goods.pl/includes/menu.inc).

Szukasz modnego dodatku dla domu? Wybierz kwiaty w pięknych donicach!

on Apr 15, 2019
Zadbany dom potrzebuje atrakcyjnych i modnych ozdób. Przy urządzenia pomieszczeń mieszkalnych lub biurowych, a także tarasów, najlepiej sprawdzają się przedmioty o uniwersalnej postaci oraz wysokiej trwałości. Z tej przyczyny najlepiej jest wybierać elementy świetnej jakości, które mogą kosztować więcej, ale na pewno posłużą dłużej i ujmą swoim pięknem.
kwiaty w doniczkach
Author: ProFlowers
Source: http://www.flickr.com
Ciężko wyobrazić sobie dom pozbawione roślin

W trakcie zakupu dodatków do domu, często boryka się z dylematem, które elementy będą odpowiednią ozdobą dla wnętrza, czy będą to obrazy, atrakcyjne bibeloty lub rzeźby. Nie patrząc na to, jaki klimat się preferuje, trudno wyobrazić sobie mieszkanie bez roślin.

Dzięki nim pokoje zyskują na świeżości projektowej, lecz wykazują one wartość także dla swobody oddychania, gdyż powodują one, że powietrze jest wilgotniejsze i przyjemniejsze. Z chwilą gdy przynosi się do mieszkania kwiaty, pojawia się kolejny problem, ponieważ należy wybrać pasujące doniczki lub inne naczynia, w których się je zasadzi - donice.home.pl/pl/c/Donice-prostokatne-i-kwadratowe/125.Donica w roli wygodnego, ale również modnego elementu designerskiego

Donica nie powinna być tylko naczyniem, w którym rośnie ozdobna roślina, ale tak samo dobrze może upiększać wnętrze razem z nią. Przy wyborze donicy uwzględnić trzeba nie tylko jej reprezentacyjny design, ale również wielkość i surowiec, z którego została wykonana.

dekoracyjna doniczka
Author: Hirotomo.SABETTO
Source: http://www.flickr.com
Jedynie dobrze dobrana donica zapewni odpowiedni wzrost roślinności i jej doskonałą kondycję. Jeśli zatem chce się, by zielone elementy tworzyły piękny i zadbany motyw we wnętrzach, powinno się zainwestować w odpowiednią donicę. Przykładem może stać się lechuza cubico (donice.home.pl/pl/c/Lechuza-Cubico/3), która odznacza się modnym i współczesnym projektem, a dzięki specjalnemu systemowi nawadniania dba o rośliny, nawet gdy lokatorzy mieszkania wyjeżdżają na dłuższe wakacje - zobacz.

Piękne, solidne, a do tego inteligentne

Doniczki Lechuza Cubico wytworzone zostały z polipropylenu, co gwarantuje ich wybitną odporność na działanie czynników pogodowych. Sprawdzają się zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i na balkonach czy w ogrodach. Są odporne na działanie minusowych i wysokich temperatur, nie wyginają się i nie tracą koloru pod wpływem promieniowania. Zostały wyposażone również w specjalny odpływ, który chroni przed nadmiarem wilgoci. Dopasowany do donicy system podlewania, zapewnia wygodę i pozwala opuścić dom nawet na kilka dni bez obaw, że rośliny uschną.