You are here

Tapety nieustannie modne

on Jan 31, 2019
Ściana może zachwycać, tak samo jak oryginalny mebel, obraz i lampa, zakładając jednak, że ciekawie ją zaaranżujemy. Jednokolorowe ściany są zimne i nijakie. A przecież możemy mieć na nich całą feerię barw. Wystarczy, że całe przedsięwzięcie zaczniemy od określenia efektu na jakim na zależy i odszukania inspiracji.
http://fixar.pl/
Author: http://fixar.pl/
Source: http://fixar.pl/
Do łask, właśnie powróciły fototapety, które pojawiły się na salonach w lepszym wydaniu. To już nie są opatrzone w latach 80-tych palmy czy leśne strumyki. Obecnie to prawdziwe obrazy, które potrafią zaskoczyć większość z nas.

To imponujące kolory i widoki, ale także innowacyjne materiały i techniki druku.Jasny salon z oknami wychodzącymi na południe nie jest już przeszkodą, energetyczne kolory nie ulegną wyblaknięciu nawet przez wiele lat.Powoli przekonujemy się do tapet. Chętniej wybieramy motywy subtelne - delikatne kwiaty lub romantyczne widoki. Kolory dobieramy z rozwagą i raczej nie decydujemy się na zbyt mocne. Chcemy by mieszkanie wyglądało oryginalnie, ale i stylowo, elegancko. Jeśli zamarzy nam się klimat ukochanej Toskanii, możemy zdecydować się na fototapetę z widokiem na uroczą, małą prowincję. Nasz salon stanie się oazą spokoju, z rozgrzanymi od słońca domami i spadającą z nich kaskadami winoroślą. Spoglądając na taki obraz widzimy obiekty, które są w dalszej perspektywie i ulegamy złudzeniu otwarcia przestrzeni w pokoju – otrzymujemy większą głębię.

Wiele fototapet możemy zmywać, jeżeli ulegną zabrudzeniom, w związku z tym bez problemu możemy zapraszać przyjaciół, organizować spotkania czy nawet urodziny dla dzieci.

Zaciekawiło Cię to zdanie? Jeśli tak, to z radością pragniemy Cię poinformować, że następny istotny artykuł czeka na Ciebie na dalszej stronie - czytaj z radością.

Fototapety i obrazy - - spowodują, iż nasze wnętrze cały czas będzie zachwycało swą urodą, a jeśli poświęcimy chwilę na wybór odpowiedniego obrazu, może też stać się bardziej przestronne, wyższe, jaśniejsze czy po prostu ładniejsze. Istotną zaletą fototapet jest niewysoki koszt zakupu a co więcej, możliwość samodzielnego położenia.

Można sobie wyobrazić, że telefony odejdą kiedyś w zapomnienie, że oglądanie tv stanie się niemodne, że wakacje zaczniemy spędzać na Marsie. Ale że tapety zejdą ze ścian – to nam nie grozi. Zmieniają się style, epoki, a one od kilkuset lat dotrzymują nam wiernie towarzystwa. Co więcej, właśnie daje się zauważyć ich wielki comeback!