You are here

Umiejętnie dobrane dodatki ślubne, mogą kierować naszymi zmysłami

on Mar 1, 2019
Cudowne słoneczne lato, czas który w przyrodzie jawi się bogactwem zbóż, traw, roślin polnych oraz kwiatów ogrodowych. A przed narzeczonymi, niepowtarzalny, najznamienitszy dzień w życiu - ceremonia ślubna. W plenerze, sprawi wrażenie sielankowości, romantyzmu, delikatności.
Wesele pod zadaszeniem z ozdobami wiejskimi. Rozrzucone na stole płatki herbacianej róży, pot-pouri z cudownie pachnącymi mieszankami zapachowymi. Panna młoda z wiązanką luźno związanych kwiatów, składający się z pachnącego groszku, chabrów, stokrotek czy maków oraz ciekawej zieleni np. bluszczy, paproci.

przygotowania do wesela
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Te i inne koncepcje, sposobu przeprowadzenia uroczystości ślubnej, realizują coraz bardziej popularne firmy oferujące usługi dekoratorskie . Firmy wykonujące usługi dekoratorskie, wykwalifikowane w twórczych niekonwencjonalnych projektach, potrafią spełnić najskrytsze plany młodych. Wymaga to czasem czegoś więcej, niż tylko dobrze przemyślanego projektu. Tylko dobrze dobrane dekoracje (polecamy również organizacja ślubów) ślubne spowodują, że sakrament małżeństwa, nawet pod gołym niebem, może być bardzo spektakularny. Wszystko co jest śliczne, wywoła korzystne wibracje, pobudzi zmysły i spowoduje, że uroczystość zapadnie, parze młodej i gościom na długo w pamięci. Niewątpliwie to kwiaty są tym cudownym uzupełnieniem, które wspaniale zaznaczą świetność ceremonii ślubnej.

Nie ma podziału na kwiaty pozytywne i negatywne, każde posiadają własne charakterystyczne działanie z uwagi na kolor i budowę. Dlatego, że kwiaty bardzo mocno przemawiają do podświadomości , mogą być pozytywne w swoim działaniu w czasie przyjęcia. Utrzymane w delikatnych barwach zawierających więcej bieli i błękitu, bardziej ascetyczne, mogą pomóc przejść, trudne chwile samej uroczystości, niwelując zaniepokojenie ale też mogą pomóc pobudzać właściwe nastawienie. W godzinach popołudniowym w wieczornych, po uroczystości ślubnej, gdy emocje trochę opadną, można zastosować nieco żywsze kolory (szczegóły), równocześnie zmniejszając zmęczenie po trudnym i stresującym dniu oraz pobudzać zmysłowość i radość.