You are here

Uwielbiasz majsterkować i sprawia Ci to sporą frajdę

on Nov 15, 2018
Czasem masz głowę pełną faktycznie znakomitych pomysłów, ale przeszkodą jest brak rozwiązania na to, jak na stałe złączyć choć drewniane części, by Twoja konstrukcja okazała się trwała i stabilna i przetrzymywała zmiany temperatur.


Powinieneś zacząć śledzić wszelakie nowości, a na pewno w pewnej chwili trafisz na coś, co w pełni spełni Twoje oczekiwania. A czy usłyszałeś już o czymś takim jak klej poliuretanowy? Jeżeli nie, to z pewnością wskazane jest poznać jego cechy - kleje poliuretanowe. Przede wszystkim jego główną zaletą okazuje się to, że podczas utwardzania pieni się , dzięki czemu wypełnia wszelakie ubytki i nierówności klejonej powierzchni. Dodatkowo jest on ogromnie wytrzymały, zahartowany na wilgoć i doskonale nadaje się do klejenia betonu, cegły, styropianów i naturalnie drewna. Bez obawy zatem taki klej poliuretanowy masz możliwość wykorzystać do różnorodnych robót stolarskich i ciesielskich - rekomendowanyklej d4. Wskazane jest zaznaczyć, że klej d4 po utwardzeniu tworzy spoinę trwałą, a co ogromnie istotne też i sprężystą, wodoodporną i co najważniejsze odporną też w bardzo dużym zakresie temperatur.


poddasze
Author: Julian Stallabrass
Source: http://www.flickr.com
Dzięki niemu każdy zrobiony przez Ciebie przedmiot będzie mógł wyróżnić się wytrzymałością.


Jeżeli do tego czasu jeszcze nie miałeś możliwości go używać to jak najszybciej przetestuj go. Prawdopodobnie w bardzo dużym stopniu usprawni on wiele Twoich prac.