You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polish-goods.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób błyskawicznie zmienić dekorację kuchni, czyli co mieszkańcy domu muszą wiedzieć o fototapetach

on Feb 21, 2019
Kuchnia w każdym domu to tak miejsce, gdzie przygotowuje się oraz spożywa posiłki, jak i czyta codzienną rasę, pije ranną kawę, ogląda kolumbijskie telenowele czy w końcu podejmuje gości. Nic więc zaskakującego w tym, że każda gospodyni chce, żeby wspomniane pomieszczenie zawsze prezentowało się imponująco. Z uwagi, że tutaj sporo się dzieje, to niełatwo tu utrzymać porządek, a i sprzęty, jak również ściany brudzą się o wiele szybciej niż w sypialni bądź salonie. Stąd kuchnię należy systematycznie odnawiać. Nawet jeśli właściciele mają niewiele czasu, to wystarczy tylko jedno weekendowe popołudnie na zmianę aranżacji wnętrza, bo tyle właśnie trwa przyklejenie fototapety.
tapeta
Author: art.widi
Source: art.widi
Do kuchni, tak tej niewielkiej, jak i tej sporej, najbardziej pasują te, które swoim wzorem w jakiś sposób nawiązują do zajęć wykonywanych w tym pomieszczeniu lub obrazują gotowe posiłki. Sprzedawcy fototapet klasyfikują wszystkie dostępne wzory, zatem klient internetowego sklepu raczej nie powinien mieć jakichkolwiek trudności z odszukaniem najwłaściwszego modelu - czytaj więcej . Ostatnimi laty fototapety do kuchni bywają produkowane również w technologii 3D - dają one złudne wyobrażenie przestrzeni, zatem są często kupowane, przede wszystkim przez posiadaczy niedużych mieszkań w blokach usytuowanych na obszarach miejskich. Choć tego typu tapeta nie powiększa powierzchni pomieszczeń, to jednak sprawia, że wnętrze jest pozornie większe.
Urządzenie niewielkiej kuchni bywa z pewnością wyzwaniem dla fantazji jej właściciela - musi on mieć na względzie ograniczenia, choć pomysłowość ograniczeń z definicji nie toleruje. Na szczęście producenci nie bagatelizują wymagań klientów. Fototapety na wymiar nabywają głównie ci, którzy mają małą kuchnię i... wielką wyobraźnię. Minęły czasy, gdy piękna kompozycja zajmowała niemalże całą ścianą - teraz można śmiało zagospodarować tylko przestrzeń między blatem kredensu a wiszącymi witrynami albo pomiędzy lodówką a futryną drzwiową - poznaj ceny produktów Na koniec należy koniecznie dodać jeszcze jedną bardzo ważną uwagę, a mianowicie, w sprzedaży dostępne są tak fototapety do kuchni, jak i te do salonu, a nawet łazienki, więc kolejne wolne popołudnie można poświęcić na odrestaurowanie innych pomieszczeń.