You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polish-goods.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób mogłyby prezentować się nowoczesne meble młodzieżowe?

on Dec 19, 2021
Czy wiesz, co mogłoby być doskonałym prezentem dla Twego rosnącego dziecka? I to niezależnie od jego płci oraz konkretnej okazji. Takim upominkiem może być remont pokoju naszego dzieciaka złączony z kupnem nowych, atrakcyjnych wizualnie mebli.


Wyobraź sobie, że Twa dorastająca córka chciałaby posiadać pokój w kolorze różowym, z kolei wszystkie meble byłyby np. siwe lub niebieskie.
Jeśli chcesz zrealizować taki pomysł, niezłym wyjściem mogłoby być skorzystanie z najnowszych mebli uznanego producenta. Takie meble Play były zaprojektowane właśnie dla młodego pokolenia, z tego powodu można mieć pewność, że nasze dziecko będzie nimi naprawdę zachwycone. Można by zakupić pełny zestaw mebli młodzieżowych, zatem przykładowo łóżko, szafki i większą szafę na ubrania. Warto dodać, że kolorystyka wymienionych mebli nie musi zostać utrzymana w tym samym odcieniu. W pokoju dla córki doskonale prezentują się nowoczesne meble (producent mebli) w kolorze biało-różowym. Jednak to oczywiście nie jedyna możliwość, kolory można by wybrać z całej gamy oraz dopasować do upodobań naszej córeczki.


porady
Author: Aquaform
Source: Aquaform


Meble Play do pokoju chłopaka natomiast powinny być nieco ciemniejsze, jednak nie znaczy to, że nie mogą mieć też białych elementów. Wyobraźmy sobie przykładowo narożną szafę, której drzwiczki są brązowe, lecz ściany boczne już białe. Jeśli obok będzie postawiona szafka utrzymana w podobnym stylu, to całość naprawdę będzie wyglądała zarazem bardzo gustownie, lecz także nowocześnie.
Jeśli za wymienionymi meblami ściany będzie zdobiła jakaś ciekawa fototapeta, to może sami będziemy chcieć zamieszkać w tego typu pokoju? I już nie będziemy zazdrościli swojemu dziecku wyglądu pokoiku, gdyż sami będziemy mieć pomieszczenie w podobnym stylu.