You are here

W jaki sposób niedrogo odmienić ściany w swoim domu?

on Nov 15, 2018
Remont związany jest zwykle z stosunkowo dużymi wydatkami, na które nie za każdym razem możemy sobie pozwolić. Przede wszystkim z tego powodu interesujemy się alternatywnymi sposobami na odnowienie wnętrza, które nie będą związane z ogromnymi wydatkami. Wbrew powszechnym opiniom istnieje szereg sposobów na odnowienie wnętrza bez dużych inwestycji, lecz nie za każdym razem mamy świadomość ich istnienia. Co można zastosować?


salon
Source: www.morguefile.com
Jeżeli malowanie ścian nas nie interesuje, bo związane jest ze nazbyt dużym wydatkiem lub nie takiego rezultatu oczekujemy, musowo pomyślmy o czymś bardziej oryginalnym. Doskonały przykład stanowią fototapety do pokoju, jakie pochwalić się mogą w ostatnim czasie bardzo dużą popularnością. Oczywiście nie przypominają one fototapet, które kupowaliśmy przed laty. Są dużo bardziej eleganckie i dopasowane do współczesnych trendów we wnętrzach. Jeżeli nie chcemy stawiać na takie rozwiązanie, możemy postawić na coś bardziej minimalistycznego – naklejki na ściany albo szablony malarskie - dobre fototapety do pokoju. Za takiego rodzaju dekoracje zapłacimy naprawdę niewiele, a szybko ożywimy ściany w naszym pokoju dziennym, sypialni czy kuchni. Oferta tego typu produktów jest obecnie bardzo duża, toteż nie musimy się martwić tym, że nie uda nam się odnaleźć czegoś, co spełniać będzie nasze wymagania i dopasuje się do projektu naszego mieszkania. Jeśli nadal nie jesteśmy przekonani do tego rozwiązania, obowiązkowo przejrzyjmy oferty kilku sklepów i zapoznajmy się z przykładowymi realizacjami.


Todorowska-Kieć Marzenna reaktywni - pracownia reklamy
Author: Living Rooms London
Source: http://www.flickr.com
By odświeżyć odrobinę mieszkanie i nie wydać przy tym zbyt wiele, możemy postawić nie tylko na odświeżenie ścian, lecz też na odnowienie mebli. Możemy je przemalować na inny kolor albo użyć okleiny na szafę lub komodę. Takie elementy dostępne są w wielu sklepach z dekoracjami i pozwalają nadać meblom (więcej info tu: https://centrum.meble.pl/blaty/drewnopodobne/) całkowicie nowego charakteru. Ceny tego rodzaju dekoracji nie są wysokie, a jeśli właściwie je wybierzemy, sprawimy, że nasze meble będą prezentowały się naprawdę elegancko i dostojnie.Warto Zweryfikować oferowane możliwości i sposoby odnowienia naszych mebli, bowiem być może zdołamy coś interesującego wykorzystać w naszym mieszkaniu.