You are here

W jaki sposób udekorować małą sypialnię? Przeczytaj więcej na stronie!

on Nov 15, 2018
Maluteńka sypialnia – to ciężka przestrzeń do aranżacj. Nie jest to banalna sprawa, bo powinniśmy znaleźć miejsce przynajmniej dla wielkiego, dwuosobowego łóżka i szafeczek nocnych.

Idealne sypialnie, jakie widziałam były w pastelowych barwach – błękitach, żółciach, różach i zieleniach. Najoryginalniejsze były jednak pomysły, które zahaczały o trochę bardziej intensywne kolory – bordowy, ciemny róż. Na takie, bardzo ciekawe aranżacje najczęściej
łóżko z dodatkami
Author: Daniel M. Hendricks
Source: http://www.flickr.com
decydowały się kobiety pewne siebie, które nie boją się przegrywać, wiedzą czego pragną od życia.

Jeśli nie do końca jednak wiesz, w jakim klimacie chciałabyś mieć zrobioną swoją sypialnię, polecamy szukać inspiracji w fachowej prasie. Jest sporo gazet wnętrzarskich, niektóre mają numery specjalne o konkretnym pomieszczeniu. Możesz również spytać się o radę znajomego architekta wnętrz. Czasami w markecie meblowym można również kupić gotowe rozwiązanie, pełną aranżację. Wtedy pstrykasz kilka zdjęć i implementujesz do swojego pokoju - .

W wypadku aranżacji malutkiej sypialni musimy ograniczyć ilość gadżetów. Wprowadzą one zbyt duży bałagan do pomieszczenia, a w tym wnętrzu powinniśmy wypoczywać. Jeśli już chcemy by wykończenie było trendy, polecamy stawiać na nieco bardziej wzorzysty pled albo kapę na łóżko w intensywniejszych kolorach.Jest jeszcze opcja na złamanie monotonii pastelowego wnętrza kilkoma jaśkami w mocnych kolorach - przeczytaj tutaj.
Najprostsza kwestia jest jednak identyczna – musimy tak urządzić przestrzeń, by mieć możliwość w niej wyciszyć i zrelaksować po ciężkim dniu. Bowiem głównym przeznaczeniem sypialni jest sen i relaks, w samotności bądź we dwoje.