You are here

Wielu z nas bardzo ceni sobie pamiątki z dzieciństwa albo prezenty od rodziny, które zostały zrobione samodzielnie

on Jan 3, 2018
W wielu sytuacjach do rzeczy, które zostały przez kogoś wykonane własnoręcznie, posiadamy wielki sentyment. Nawet jeżeli wykonało to dziecko i prezent nie jest idealny, zachwyca nas zapał naszej pociechy i trud jaki włożyło w pracę.


ozdoby choinkowe
Author: makelessnoise
Source: http://www.flickr.com
Niejednokrotnie w ten sposób jesteśmy właścicielami kartek okolicznościowych, ale także pięknie zdobionych pudełeczek i szkatułek.


Własnoręcznie wykonane szkatułki drewniane nie muszą zostać obowiązkowo prezentem. Mamy możliwość wykonać je sami w domu. Cudownie i wyjątkowo będzie wyglądać pudełko decoupage pudełko z drewna do decoupage, ponieważ następnego takiego nie zobaczymy w żadnym miejscu na świecie. Z tej przyczyny technika malowania pudełek, mebli lub nawet zastawy stołowej w stylu decoupage jest tak lubiana. Jesteśmy wtedy właścicielami unikatu, a ponadto możemy przedmiot pomalować dokładnie tak, jak widzimy to w naszej duszy. Decoupage jest techniką, która polega na naklejaniu rysunku wyciętego z tektury na konkretną powierzchnię (drewno, szkło, metal) i pokolorowaniu jej w wybranych przez siebie kolorach. Jeżeli interesuje nas metoda decoupage sklep, który sprzeda nam wszystkie potrzebne przyrządy bez problemu odnajdziemy w swoim mieście lub online - decoupage wyroby w sklepie.


Mamy możliwość w nim nabyć surowe bazy pod decoupage i wówczas będzie prościej rozpocząć nam przygodę z samodzielnym zdobnictwem.


Decoupage może być świetną zabawą dla Waszej rodziny na długie jesienne wieczory. Grupowa praca będzie wesoła i przyniesie mnóstwo zadowolenia.