You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/polish-goods.pl/includes/menu.inc).

Wnętrze kawiarni bądź pubu powinno być zaprojektowane tak, żeby zapraszało klientów do spędzenia nawet paru godzin w lokalu

on Nov 25, 2020
Wyposażenie wnętrza jest tylko z pozoru łatwym zadaniem. Niewłaściwy dobór sprzętów czy dodatków może skutecznie odstraszać klientów. Z jednej strony minimalistyczny wystój zapewne nie będzie zachwycał, ale równocześnie sale przeładowane najróżniejszymi bibelotami będą raczej przypominały wnętrza muzeów. Zdaje się, że największym grzechem właścicieli cukierni jest dekoracyjny chaos, jaki zaprowadzają w administrowanych przez siebie lokalach.

Żeby ustrzec się takich błędów, najsensowniej kierować się zasada umiaru lub znaleźć dobrego aranżera wnętrz. Stawianie na oryginalność jest dość ryzykownym rozwiązaniem, bo można z łatwością się pogubić - meble loft na pewno nie będą idealnym wyborem do wnętrza zaprojektowanego w konwencjonalnym stylu. Warto zobaczyć: mebli typu loft.

Zainteresował Cię opisywany w tym serwisie temat? Jeśli tak, to dodatkowo kliknij ten odnośnik - więcej przeczytasz w linku.

Wystrój konkretnego lokalu musi w jakiś stopniu nawiązywać również do jego lokalizacji i uwzględniać miejscowe tradycje. Do kawiarni mieszczących się w podziemiach niegdysiejszych zamków odważnych książąt doskonale będą pasować solidne stoły i krzesła, a w zabytkowych budynkach sanatoriów oczywiście sprawdzą się wygodne fotele w biedermeierowskim stylu.
meble designerskie
Author: designmilk
Source: http://www.flickr.com
Stoliki i krzesła pozostają jednymi z najważniejszych elementów wystroju, a także wyposażenia wnętrza. Jeżeli będą one niekomfortowe, to konsument nie będzie za długo siedział w lokalu, zatem zapewne nie zażyczy sobie jeszcze jednej kawy lub herbaty.

Warto tu zaznaczyć, że wygodny mebel wcale nie musi być potężnym i jednocześnie nieprzyzwoicie miękkim fotelem - trwałe i gustowne meble z metalu także mogą być praktyczne, szczególnie gdy zostaną przykryte beżowymi albo ciemniejszymi poduszkami. Zobacz: jak wygląda mebel z metalu.

W kawiarniach czy pubach niewiele jest sprzętów lub gadżetów, które służą jedynie wprowadzaniu przyjemnej atmosfery. Nawet śliczne ażurowe lampki są elementem dekoracji, a dodatkowo dyskretnie oświetlają wnętrze lokalu, gdy zapada zmrok. Podobnie rzecz się ma z nastrojowymi świecami umieszczonymi w stalowych kagankach. Uwagę klientów przykuwać będą zarówno oryginalne meble do pubu wyprodukowane na indywidualne zamówienie, jak i nieszablonowe dodatki, np. fantazyjne gazetniki.

Zaintrygował Cię omawiany wpis? Jeżeli tak, to niewątpliwie zaciekawi Cię również ten wiarygodny tekst (https://www.touchofart.eu/galeria/Pablo-Picasso/) - on nawiązuje do opisywanej kwestii.

Więcej znajdziesz tutaj: mebli do Pubu. Może kiedyś jakaś zaradna pani domu odwiedzi restaurację, a potem wykorzysta w swoim mieszkaniu niektóre pomysły dekoratorskie.