You are here

Z jakiej przyczyny młode pary kupują meble w internecie, a starsze panie w sklepach tradycyjnych

on Nov 15, 2018
Pomimo tego że meblowanie domu bywa domeną gospodyń, to i mężczyźni dorzucają czasem swoje trzy grosze. Wybór modeli mebla pozostaje kwestią elegancji, a owa kwestia zazwyczaj uzależniona jest od wieku właścicieli konkretnego lokalu. Zresztą przy kupnie nowego krzesła trzeba sobie odpowiedzieć również na inne zapytania. Po pierwsze, czy płatności dokonamy gotówką, przelewem czy kartą - jeżeli przyjdziemy do sklepu stacjonarnego bez pugilaresu, a karta debetowa została w szufladzie biurka, to z zakupów nici. Po drugie, czy w ogóle trzeba wychodzić z mieszkania - tanie i solidne kanapy można przecież kupić w internecie i zupełnie nie martwić się o przewóz.


meble tapicerowane
Author: TEMPUR
Source: TEMPUR
To starsze pokolenie robi zakupy właściwie tylko w sklepach meblowych, które bywają położone w najbliższym otoczeniu domu. Przeszkodą w tym wirtualnym kupowaniu jest najczęściej kompletny brak umiejętności obsługi komputera. A nawet jeśli senior nauczył się elementarnych operacji na kursie finansowanym ze funduszy unijnych, to i tak trudno go przekonać do przeglądnięcia wirtualnych witryn. Panowie w słusznym wieku boją się o to, że przy takiego typu sprawunkach zostaną naciągnięci przez sprzedawcę, a wykonując przelew padną ofiarą hakerów.

Z kolei młode osoby bez żadnych zahamowań wpisują w Google frazę meble tapicerowane (propozycje) sklep internetowy, żeby nie tylko zapoznać się z ofertą dostępną w sieci, ale także przy okazji porównują koszty zakupu - . Poruszanie się po stronach nie stanowi dla nich żadnego problemu, ponieważ już od młodości bez przerwy korzystają z dobrodziejstw globalnej sieci. Posiadają także inną mentalność niż rodzice reprezentanci starszego pokolenia i właściwie w ogóle nie obawiają się naciągaczy, bo wiedzą, jak unikać
meble tapicerowane
Author: Jackie ModernMiami
Source: http://www.flickr.com
zagrożeń w wirtualnym świecie. meble-tapicerowane (serwis)


Fraza meble tapicerowane sklep internetowy kojarzy się przede wszystkim z wygodą sprawunków. Sklepy wirtualne zamieszczają bardzo dużo zdjęć foteli do salonu, a nawet proponują zrealizowanie własnego projektu mebla - przy wykorzystaniu specjalnej aplikacji (zobacz ). I w tym momencie warto nadmienić, że w tych stacjonarnych sklepach bardzo często i tak nie wszystko jest do zobaczenia na żywo. Ekspedienci podsuwają potencjalnym nabywcom kolorowe katalogi, ponieważ nie zawsze mają egzemplarze do osobistego oglądnięcia. A te modele, które stoją w salonach nie zawsze dobrze świadczą o właścicielach sklepu, bo montaż poszczególnych części pozostawia dużo do życzenia.