You are here

Zabytkowe garderoby z tajemniczo skrzypiącymi drzwiami przechodzą w niepamięć.

on Nov 15, 2018
Nie każdy dysponuje mieszkaniem, w którym może urządzić samodzielną szafę na ubranie, ale jeżeli jest ku temu sposobność, występkiem byłoby nie skorzystać. Pożądana przez kobiety, garderoba musi być na swój sposób praktyczna i mieć zasadniczy cel - radować oko, gdy torebki są poukładane, jak również umożliwić nieskomplikowany do nich dostęp.
garderoba
Source: foter.com
Wiekowa, nawet pojemna szafa czy stojące wieszaki są dekoracyjne, ale niepraktyczne. Z garderobą może być podobnie, jeśli ją nie prawidłowo zaprojektujemy. Niezależnie od tego, jak piękna będzie garderoba, generalna reguła funkcjonuje zawsze – organizowanie garderoby należy mądrze zaprojektować.Wyposażenie nowoczesnych szaf jest coraz bardziej kunsztowne. Do wyboru są skrzynki, futerały, szuflady z przegródkami na paski, wieszaki na szale, głębokie szuflady na torby, pozwalające zachować porządek. Według najnowszych trendów mody garderoby, mają delikatne, ażurowe konstrukcje. Dlatego, że skonstruowane są z niewielkich części, z alternatywami pozwalającymi regulować wysokość półek, szuflad, wieszaków. O tym, jak ważny w szafie jest każdy szczegół, świadczy np. półka na obuwie. Wystarczy, że jest przechylona pod odpowiednim stopniem nachylenia, a od razu jest do niej łatwiejszy dostęp . Buty ustawione na takiej półce lepiej się prezentują - stojaki na buty do szafy (stojaki na buty do szafy).

Poprzeczki w szufladach pomogą utrzymać w porządku skarpetki, bieliznę i inne drobne elementy garderoby. Półki na ciuchy są również istotne. Półki na ubrania powinny być nie za głębokie, aby nie trzymać ubrań w dwóch rzędach. Powinny być umiejscowione na takiej wysokości, która nie potrzebuje niewygodnych ruchów . Więcej w temacie: http://www.meble.pl/akcesoria/systemy-do-szaf/ (http://www.meble.pl/akcesoria/systemy-do-szaf/).


gerderoba
Author: KOMANDOR
Source: KOMANDOR
U góry zabudowy warto pozostawić więcej miejsca. Wtedy bez kłopotu zmieszczą się tam na podróżne walizy. Przy dobrym projekcie na pewno zobaczymy różnicę w obsłudze garderoby. Prędko można zauważyć, że harmonia ułatwia życie, szczególnie wtedy, kiedy jesteśmy spóźnieni na ważne spotkanie.