You are here

Zdarzają się w życiu niekiedy momenty, kiedy na cito potrzebujemy gotówki i nie chcemy czekać kilkunastu dni na decyzję z banku

on Nov 15, 2018
Czasami zdarzają się nam nieoczekiwane sytuacje, które wymagają natychmiastowej reakcji - niestety reakcji finansowej. Wobec tego należy wówczas rozważyć zaciągnięcie szybkiej pożyczki bez niepotrzebnych formalności.


Jeżeli przykładowo ktoś nam bliski potrzebuje pilnie operacji, a kolejki w NFZ ciągną się bez końca albo z fajniejszych kwestii - mamy ochotę jechać na wycieczkę na Hawaje, gdyż zaprosili nas przyjaciele, to musimy podumać o niewielkiej pożyczce.
finanse w firmie
Author: Neil Cummings
Source: http://www.flickr.com


Niestety w banku weryfikacja naszego podania będzie ciągła się kilkanaście dni lub nawet więcej. Najczęściej nie mamy aż tyle czasu. Trzeba wówczas rozejrzeć się za innym rozwiązaniem. Najlepszym pomysłem są w takim momencie pożyczki pozabankowe, gdyż pieniądze otrzymamy w ciągu kilkunastu minut. Pozabankową instytucją, która ich udziela, jest przykładowo Zaplo. Wszystko na ich witrynie jest niebywale jasne, gdyż od razu możemy wiedzieć, jaką prowizję będziemy musieli spłacić. Wystarczy tylko wybrać potrzebną kwotę i już. Mamy możliwość u nich pożyczyć nawet 10 000 PLN. Jeśli mamy jakieś pytania możemy skontaktować się z infolinią tej firmy. Co najbardziej interesujące - Zaplo pobiera doprawdy niską prowizję, więc warto wziąć pod uwagę ich propozycję.
Zatem jeśli potrzebujemy szybkiej gotówki i zaciekawiła nas pożyczka pozabankowa Zaplo wydaje się być dobrym wyjściem. To jedna z tych instytucji, która ma bardzo dobre opinie na rynku. Także osoby, które już wzięły u nich kredyty, są z nich zadowolone.